کد خبر: 538729 A

سرپرست اورژانس کشور:

سرپرست اورژانس کشور از اعتبار بخشی پایگا‌ه‌های اورژانس خبر داد و گفت: توسعه و اصلاح پایگاه‌های قدیمی و فرسوده در دستور کار اورژانس قراردارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، پیرحسین کولیوند در مراسم روز ملی اورژانس ۱۱۵ با اشاره به گسترش ناوگان زمینی اورژانس کشور گفت: علاوه بر۲۵۰۰ دستگاه آمبولانسی که وزیر بهداشت دستور خرید آن را داده بودند با پیگیری هایی که از طریق اورژانس انجام شد در حال حاضر ۴۰۰ دستگاه دیگر به ناوگان افزوده شده همچنین مجوز خرید ۱۰۰۰ دستگاه آمبولانس دیگر نیز صادر شده است.

او با بیان اینکه به دنبال تقویت اورژانس ریلی به ویژه خطوط ریلی مترو هستیم گفت: حضور موتورآمبولانس‌ها در تهران توانست به اقدامات امدادرسانی کمک بسیاری کند و امیدواریم بتوانیم این طرح را در شهرهای بزرگ راه‌اندازی کنیم. همچنین توسعه و اصلاح پایگاه‌های قدیمی و فرسوده اورژانس در دستور کار ماست که بسیاری از آنها انجام شده است.

سرپرست اورژانس کشور گفت: رتبه‌بندی کارکنان نیز یکی دیگر از اقدامات ما بود که در برخی از دانشگاه‌ها آغاز شده است. خوشبختانه هماهنگی خوبی بین اورژانس پیش بیمارستانی، بیمارستان‌ها و متخصصان وجود دارد و عوارض بدی جلوگیری شده است.

کولیوند در خصوص وضعیت استخدامی کارکنان اورژانس گفت: پیگیر وضعیت استخدامی نیروهای اورژانس هستیم همچنین استخدام نیروهای جدید نیز را در دستور کار داریم. همچنین اعتبار بخشی پایگاه‌های اورژانس در دستور کار ما قرار دارد.

او تاکید کرد: امیدوارم بتوانیم در مراسم اربعین حسینی خدماتی را که شایسته مردم و زائران است ارائه دهیم.

پیرحسین کولیوند سرپرست اورژانس کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر