کد خبر: 544300 A

رئیس پلیس تهران بزرگ در صبح‌گاه مشترک نیروهای مسلح:

روزانه بیش از 35 هزار تماس با مرکز فوریتهای پلیس برقرار می‌شود که بیش از 13 هزار تماس آن عملیاتی است و نیروهای پلیس کمتر از 7 تا 10 دقیقه خدمات شایانی را در هر نقطه از شهر تهران و کشور ارائه می‌دهند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار حسین رحیمی در صبح‌گاه مشترک نیروهای مسلح در فرماندهی تهران بزرگ که به مناسبت هفته ناجا برگزار می‌شد، گفت: در چهارمین روز از هفته تیروی انتظامی شاهد هستیم امروز نیروی انتظامی براساس شعار جامعه محوری و مردم‌سالاری با نگاهی برادرانه و خدمتگزار خدمات شایانی به مردم و نظام جمهوری اسلامی ارائه کرده است.

او ادامه داد: امروز متولی برقراری نظم و امنیت نیروی انتظامی است که با اشراف اطلاعاتی و رصد شبانه‌روزی متخلفان توانسته اقدامات اثرگذاری انجام دهد و عرصه را بر مخلان نظم و امنیت عمومی تنگ کند.

رییس پلیس تهران بزرگ با اشاره به روزهای آغاز مهرماه و بازگشایی مدارس و دهه اول محرم گفت: توانستیم با برنامه‌ریزی کامل و بکارگیری همه ارکان نیروی انتظامی نظمی را برقرار کنیم که مردم نسبت به ترافیک مهرماه اذیت و آزاری نبینند.

سردار رحیمی با بیان اینکه امنیت بخش‌های مختلف جامعه در دستان با کفایت نیروی انتظامی است، خاطرنشان کرد: روزانه بیش از 35 هزار تماس با مرکز فوریتهای پلیس برقرار می‌شود که بیش از 13 هزار تماس آن عملیاتی است و نیروهای پلیس کمتر از 7 تا 10 دقیقه خدمات شایانی را در هر نقطه از شهر تهران و کشور ارائه می‌دهند.

او تصریح کرد: پلیس امروز در بخش مبارزه با مواد مخدر بیش از 8 تن مواد مخدر را کشف و با انهدام ده‌ها و صدها باند اقدامات اثرگذاری داشته است همچنین با برنامه‌ریزی کامل فضای پایتخت را برای خرده‌فروشان مواد مخدر، قاچاقچیان و معتادان تاامن کرده و با اشراف کامل روی سارقان و باندهای خلافکارانه امروز 70 درصد جرائم کشف شده است.

رییس پلیس تهران با بیان اینکه بیش از 30 درصد جرایم فضای مجازی در تهران بزرگ انجام می‌شود، گفت: میزان کشف جرائم در تهران بزرگ در حوزه جرایم فضای مجازی نسبت به سال گذشته 70 درصد اقزایش داشته است و همچنین در حوزه انضباط اجتماعی و راهنمایی و رانندگی تلاش داریم تا اقدامات مناسبی صورت گیرد.

سردار رحیمی خاطرنشان کرد: تلاش ما بر این است تا امنیت و احساس امنیت را در تهران افزایش دهیم و این نیازمند همکاری مردم و دیگر مسئولان و بویژه شورای تامین است.

سردار حسین رحیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر