کد خبر: 544624 A

مدیرعامل جدید شرکت بهره برداری مترو تهران:

مدیرعامل جدید شرکت بهره برداری متروی تهران گفت: تعدیل نیرو نخواهیم داشت، پرسنل را بیهوده نگران نکنید.

به گزارش ایلنا؛ طی حکمی از سوی معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران، فرنوش نوبخت به عنوان مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران منصوب شد.

 امروز  طی مراسمی با حضور افندی زاده، قائم مقام و ربیعی مشاور ارشد معاونت حمل ونقل وترافیک شهرداری تهران از زحمات محمد احمدی بافنده تقدیر و فرنوش نوبخت به عنوان مدیرعامل جدید شرکت بهره برداری متروی تهران معرفی شد.

افندی زاده در حاشیه این مراسم با تقدیر از زحمات بی دریغ و شبانه روزی محمد احمدی بافنده تصریح کرد: یکی از مهمترین شرکت های شهرداری تهران در بخش خدمات رسانی به شهروندان شرکت بهره برداری مترو است که سهم قابل توجهی در جابه جایی روزانه شهروندان ایفا می‌کند .

وی با بیان اینکه در کنار توسعه خطوط مترو باید به توسعه ناوگان و تامین واگن به منظور خدمات رسانی بهتر به شهروندان توجه شود، گفت: کاهش سرفاصله حرکت قطارها در دستور کار است. باید بتوانیم هدوی-سرفاصله- ۲ تا ۳ دقیقه‌ای را برای خطوط مترو فراهم کنیم .

وی با اشاره به اینکه اصلی ترین سرمایه شرکت در ارایه خدمات‌رسانی بهتر، نیروی انسانی متخصص است، خاطرنشان کرد: خوشبختانه در شرکت بهره برداری مترو افراد متعهد، کارآمد و متخصصی حضور دارند که در جهت خدمات‌رسانی به شهروندان نقش بسیار تاثیرگذاری داشته اند.

در ادامه فرنوش نوبخت تصریح کرد: از همین امروز جلسات رسمی با مدیران حوزه شرکت بهره برداری مترو آغاز می‌شود و سیستم کاری در این حوزه  بسیار شفاف خواهدبود .

وی با اشاره به اینکه هیچگونه تعدیل نیرو در این شرکت نخواهیم داشت، گفت: پرسنل را بیهوده نگران نکنید.

نوبخت با بیان اینکه اهداف شرکت بهره برداری مترو توسعه خدمات به شهروندان است، تصریح کرد: انتظاردارم با همکاری و همدلی تمامی کارکنان در جهت اهداف از پیش تعیین شده این شرکت و برای خدمات رسانی بهتر به شهروندان گام برداریم.

مدیرعامل سابق شرکت بهره برداری مترو تهران با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه روحیه ، ذهن و عمل انقلابی ، خاصیت و لازمه ادامه حیات است، گفت: امیدوارم در روحیه انقلابی در جهت خدمت به مردم گام برداریم.

وی ابرازامیدواری کرد با فراهم شدن زیر ساخت‌ها شاهد کاش سرفاصله حرکت قطارها باشیم و گفت: با توجه به اینکه مدیریت شهری در تلاش است تا تعداد قطارهای مترو افزایش یابد، کاهش سرفاصله حرکت قطار ها از اهداف ما است.

شرکت بهره برداری مترو تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر