کد خبر: 544652 A

امروز انجام شد؛

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و معاون نظارت شورای شهر تهران از منطقه ۱۵ پایتخت بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، امروز علیرضا محجوب؛ نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و افشین حبیب‌زاده، معاون نظارت شورای شهر تهران از منطقه ۱۵ بازدید کردند.

محجوب و حبیب‌زاده به همراه وحید رضا محمدی؛ شهردار منطقه ۱۵ در جلسه ملاقات مردمی در ساختمان شهرداری این منطقه شرکت کردند و از نزدیک در جریان مسایل مردم قرار گرفتند.

بازدید از پروژه ناتمام بزرگراه شهید نجفی رستگاری

از آنجایی که تقریبا نیمی از بافت فرسوده تهران در منطقه ۱۵ واقع شده است، بیشتر مسایل شهروندان این منطقه به نبود تسهیلات کافی برای بازسازی و نوسازی بافت فرسوده مربوط می‌شد.

پس از پایان یافتن ملاقات مردمی، رییس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران از پروژه ناتمام اتوبان شوشتری در مرز شرقی منطقه بازدید کردند. براساس توضیحات حلاجیان؛ معاون فنی عمرانی منطقه ۱۵ این پروژه به علت اختلاف با ارتش و سپاه بر سر تملک اراضی متوقف شده است.

ملاقات مردمی در شهرداری منطقه 15

در ادامه محجوب و حبیب‌زاده از دو پروژه ناتمام دیگر در این منطقه بازدید کردند. پروژه ناتمام پل‌های ثامن یکی از این پروژه‌ها بود که به گفته معاون فنی وعمرانی منطقه در حال حاضر برای تکمیل نیاز به 25 میلیارد تومان اعتبار دارد. پروژه ناتمام اتوبان شهید نجفی رستگاری از دیگر پروژه‌هایی بود که مورد بازدید نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و معاون نظارت  شورای شهر تهران قرار گرفت.

رسیدگی به مشکلات یکی از کارگران تحت حمایت سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران

در انتهای بازدید از منطقه ۱۵، رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی به همراه عضو شورای شهر تهران و قدیمی؛ مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران و شورایان محله شهرک شهید بروجردی به عیادت یکی از کارگران ساکن محله رفتندکه دارای مشکلات شدید جسمی است و از نزدیک حال او را جویا شدند.

گفتنی است؛ بزرگراه شهید شوشتری به طول ۱۶ کیلومتر  از تقاطع بزرگراه دولت‌آباد و جاده امام رضا (ع) تا تقاطع بزرگراه شهید یاسینی ادامه دارد. حدود ۵ کیلومتر از این مسیر در محدوده‌ جنگل سرخه‌حصار و مناطق حفاظت‌شده‌ مجاور آن قرار دارد. قرار بود؛ این بزرگراه تکمیل‌کننده رینگ آزادراهی و رینگ کمربندی شهر تهران باشد.

همچنین بزرگراه شهید نجفی رستگاری در جنوب پایتخت از بزرگراه آزادگان در محدوده غرب تقاطع بزرگراه امام علی (ع) آغاز شده و پس از عبور از شهرک‌های دولت آباد، مشیریه و کاروان به محدوده سه کارخانه سیمان در بزرگراه امام رضا (ع) می‌رسد.

ملاقات مردمی در شهرداری منطقه 15 ملاقات مردمی در شهرداری منطقه 15 ملاقات مردمی در شهرداری منطقه 15 ملاقات مردمی در شهرداری منطقه 15 ملاقات مردمی در شهرداری منطقه 15 ملاقات مردمی در شهرداری منطقه 15 ملاقات مردمی در شهرداری منطقه 15 ملاقات مردمی در شهرداری منطقه 15 ملاقات مردمی در شهرداری منطقه 15 ملاقات مردمی در شهرداری منطقه 15 ملاقات مردمی در شهرداری منطقه 15 ملاقات مردمی در شهرداری منطقه 15 ملاقات مردمی در شهرداری منطقه 15 ملاقات مردمی در شهرداری منطقه 15 ملاقات مردمی در شهرداری منطقه 15 ملاقات مردمی در شهرداری منطقه 15 ملاقات مردمی در شهرداری منطقه 15 بازدید از بنگاه های کارآفرینی در شهرداری منطقه 15 بازدید از بنگاه های کارآفرینی در شهرداری منطقه 15 بازدید از بنگاه های کارآفرینی در شهرداری منطقه 15 بازدید از بنگاه های کارآفرینی در شهرداری منطقه 15 بازدید از بنگاه های کارآفرینی در شهرداری منطقه 15 بازدید از بنگاه های کارآفرینی در شهرداری منطقه 15 بازدید از بنگاه های کارآفرینی در شهرداری منطقه 15 بازدید از بنگاه های کارآفرینی در شهرداری منطقه 15 بازدید از بنگاه های کارآفرینی در شهرداری منطقه 15 بازدید از بنگاه های کارآفرینی در شهرداری منطقه 15 بازدید از پروژه ناتمام بزرگراه شوشتری بازدید از پروژه ناتمام بزرگراه شوشتری بازدید از پروژه ناتمام پل های ثامن بازدید از پروژه ناتمام پل های ثامن بازدید از پروژه ناتمام پل های ثامن بازدید از پروژه ناتمام بزرگراه شهید نجفی رستگاری رسیدگی به مشکلات یکی از کارگران تحت حمایت سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران رسیدگی به مشکلات یکی از کارگران تحت حمایت سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران رسیدگی به مشکلات یکی از کارگران تحت حمایت سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران رسیدگی به مشکلات یکی از کارگران تحت حمایت سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران رسیدگی به مشکلات یکی از کارگران تحت حمایت سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران رسیدگی به مشکلات یکی از کارگران تحت حمایت سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران رسیدگی به مشکلات یکی از کارگران تحت حمایت سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران
مردم تهران در مجلس شورای اسلامی معاون نظارت شورای شهر تهران منطقه ۱۵ پایتخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر