کد خبر: 545878 A

سرپرست اداره کل فرهنگی، هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و‌ پرورش گفت: حادثه دلخراش واژگونی اتوبوس و جان باختن جمعی از دانش آموزان عزیز هرمزگانی اندوهی سنگین و از دست رفتن سرمایه های ارزشمند انسانی جامعه بود.

به گزارش ایلنا، علی رمضانی در مراسم چهلمین روز درگذشت دانش آموزان هرمزگانی حادثه واژگونی اتوبوس اردوی سازمان دانش آموزی، با ابراز تاسف از این حادثه دلخراش و‌ دلجویی از بازماندگان حادثه، افزود: آموزش و پرورش کشور با اندوه فراوان از این حادثه، در کنار خانواده های این عزیزان آسمانی است.

وی تصریح کرد: در اجرای تاکید وزیرمحترم، اهتمام ویژه ای برای رسیدگی به ابعاد این حادثه دلخراش و همچنین پیگیری جدی روند درمان مصدومان به کار گرفته شده است و در کنار خانواده های عزیز هستیم.

به گفته وی، داغ فرزند برای پدر و مادر سنگین است و این جان باختگان سرمایه انسانی جامعه بودند که فقدانشان موجب تاسف و تاثر عمیق است.

این مسوول با ابلاغ مراتب تسلیت وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: صبر و بردباری خانواده های عزیز در تحمل این مصیبت برای همگان الگو است و از خداوند متعال برای بازماندگان طلب صبر و برای از دست رفتگان علو‌ درجات مسالت داریم.

گفتنی ست؛ مراسم چهلمین روز درگذشت دانش آموزان فقید حادثه اردوی سازمان دانش آموزی هرمزگان، همزمان در شهرهای رودان، میناب، حاجی آباد و جزیره هرمز با حضور سرپرست اداره کل فرهنگی، هنری وزارت آموزش و‌ پرورش، مدیر سازمان دانش آموزی کشور، مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان ، جمعی از روسای سازمانهای دانش آموزی استانهای کشور، مدیران و ‌مسوولان محلی، عصر امروز با برپایی مجلس یادبود برگزار و در ادامه هیات اعزامی وزارت در بهشت زهرا و مزار این جانباختگان عزیز حاضر و به قرائت فاتحه پرداخت.

آموزش و پرورش حادثه اردوی دانش آموزان هرمزگانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر