کد خبر: 548000 A

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی خبر داد:

رئیس مرکز سنجش آموزش تاکید کرد: داوطلبان کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی می‌توانند برای شرکت در تکمیل ظرفیت از چهارشنبه تا جمعه ۲۸ مهر در سایت سنجش آموزش پزشکی ثبت‌نام کنند.

به گزارش ایلنا، محمدحسین پورکاظمی رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی درخصوص تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی گفت: دانشگاه‌ها در برخی رشته‌های مقاطع کارشناسی ارشد و PHD که دارای ظرفیت بودند، اعلام تکمیل ظرفیت کردند. 

وی افزود: تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی از روز چهارشنبه ۲۶ مهر تا روز جمعه ۲۸ مهرماه در سایت سنجش پزشکی انجام می‌شود و هر کدام از داوطلبان براساس رشته‌ای که در آزمون شرکت کرده بودند، می‌توانند مجدد انتخاب رشته کنند. 

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی اضافه کرد: در مقطع کارشناسی ارشد، داوطلبانی که قبلا مجاز شده بودند، می‌توانند انتخاب رشته کنند که هفت هزار نفر پذیرفته شدند و درحال حاضر ۴۰۰ نفر ظرفیت خالی وجود دارد.

پورکاظمی ادامه داد: در مقطع PHD نیز داوطلبانی که در مصاحبه قبول شده و توسط ما معرفی شدند، می‌توانند در تکمیل ظرفیت انتخاب رشته شرکت کنند که قبلا ۱۴۰۰ نفر قبولی اعلام شد و ۴۰۰ نفر را برای مصاحبه معرفی کردیم و درحال حاضر نیز ۴۰ نفر ظرفیت مجدد وجود دارد و لذا افرادی که قبول نشدند، می‌توانند در این تکمیل ظرفیت شرکت کنند.

محمدحسین پورکاظمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر