کد خبر: 556502 A

جانشین معاون هماهنگ‌کننده ناجا:

جانشین معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی برای ورود زائران به کشور از مسیرهای غیرقانونی هشدار داد.

به گزارش ایلنا، سردار محسن فتحی‌زاده در حاشیه بازدید شبانه از پاسگاه‌های مرزی اطراف پایانه مرزی مهران گفت: اربعین حسینی (ع)، روزی که در تاریخ شیعه، از آن به عنوان روز بزرگی یاد شده و ما نیز در ایام راهپیمایی کنگره عظیم اربعین، مسئولیت امنیت و نظم آن را که از حساسیت بالایی برخوردار است، برعهده داریم.

وی با بیان اینکه با توجه به حجم تردد زوار از پایانه مرزی مهران، تامین امنیت آن‌ها از اهمیت بسزایی برخوردار است، اظهار داشت: به دلیل وجود مرزبانان غیور و عزیز که حافظ و پاسدار امنیت مرز‌های کشور هستند، هیچ نگرانی برای تامین امنیت زوار نداریم.

جانشین معاون هماهنگ‌کننده ناجا ادامه داد: در این ساعات شب، همه مرزبان را سرحال وخستگی‌ناپذیر می‌بینم که با عشق و ارادت وصف ناپذیر خود به سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، از مرز‌ها حفاظت و مراقبت می‌کنند.

فتحی‌زاده  با بیان اینکه امسال امرزبانی با تدابیر اتخاذ شده، حراست و امنیت خوبی را در مرز مهران حاکم کرده است، تصریح کرد: هموطنان عزیز که قصد شرکت در راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی را دارند، حتما از طریق مسیر‌های قانونی وارد پایانه شوند و به هیچ عنوان وارد مسیر‌های فرعی و غیرقانونی که در حوزه مناطق ممنوعه مرزی است، نشوند.

اربعین راهپیمایی اربعین سردار محسن فتحی‌زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر