کد خبر: 556541 A

فرمانده ناجا تاکید کرد:

فرمانده نیروی انتظامی با حضور در قرارگاه اربعین فاوا و رصد و پایش پایانه‌های مرزی سه گانه از طریق ویدئو کنفرانس، بر لزوم بهره گیری مطلوب از امکانات و تجهیزات برای خدمات رسانی مناسب تر به زائران تاکید کرد.

به گزارش ایلنا، سردار حسین اشتری با حضور در قرارگاه اربعین فاوا ناجا از طریق سامانه‌های ارتباطی، پایش تصویری و ویدئو کنفرانس با مرزهای مهران، شلمچه و چذابه ارتباط برقرار و از نزدیک در جریان تردد زائران اربعین حسینی قرار گرفت.

اشتری در این بازدید از زحمات و تلاش همکاران و دست اندرکاران به منظور برقراری امنیت و انجام این ماموریت بزرگ تقدیر کرد.

فرمانده ناجا به تبلور رضایتمندی پیرامون ماموریت اربعین حسینی(ع) اشاره و بر لزوم بهره‌گیری مطلوب از امکانات و تجهیزات برای خدمات‌رسانی مناسب‌تر به زائران تاکید کرد.

سردار حسین اشتری همچنین تدابیر لازم به منظور تسهیل در ورود خیل عظیم زائران اباعبدالله الحسین (ع) به کشورمان را به فرماندهان مربوطه ابلاغ کرد.

بنابر اعلام پایگاه خبری پلیس، در این بازدید، سردار اسکندر مومنی، جانشین فرمانده نیروی انتظامی و سردار فتحی‌زاده، جانشین معاون هماهنگ‌کننده ناجا از طریق ویدئو کنفرانس گزارشی از وضعیت مرزهای سه‌گانه ارائه کردند. همچنین سایر قرارگاه‌های فرعی نیز با ارائه گزارشی، آخرین وضعیت ماموریتی خود را اعلام کردند.

در ادامه سردار احمد دولتخواه، معاون فاوا ناجا درخصوص زیر ساخت‌های کلان فیبر نوری، سامانه‌های پایش تصویری، ارتباطات صوتی و تصویری بر مبنای ۴G، بانک‌های اطلاعاتی و تامین نیازهای ماموریتی حوزه فاوا و یگان‌های دخیل در انجام ماموریت اربعین گزارشی ارائه کرد.

سردار سرتیپ حسین اشتری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر