کد خبر: 564885 A

ملکی در گفت‌وگو با ایلنا:

سخنگوی آتش نشانی از نجات ۱۰ نفر از حریق در یک ساختمان اداری تجاری خبر داد.

سیدجلال ملکی در گفت‌‌‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره جزییات این حادثه گفت: ساعت ۲۰:۳۱ یک مورد آتش‌سوزی در یک ساختمان اداری تجاری در بلوار فرحزادی پایین‌تر از میدان کتاب، خیابان مطهری به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه بلافاصله چهار ایستگاه به همراه خودروهای پشتیبانی شامل نردبان هیدرولیکی، تشک نجات و خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل اعزام می‌شوند، اظهار داشت: محل آتش‌سوزی یک ساختمان چهار طبقه با کاربری اداری تجاری بود که در هر طبقه حدود ۱۰ واحد تجاری وجود داشت که ۴ الی ۵ واحد از این واحدها کاربری مسکونی داشتند و چند نفر در آنها زندگی می کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با تشریح وضعیت ساختمان دچار حریق تصریح کرد: زمانی که آتش‌نشانان به محل رسیدند در طبقه سوم یک واحد اداری به وسعت ۷۰ متر دچار آتش‌سوزی شده و کاملا شعله‌ور بود و آتش از پنجره این واحد بیرون زده و در حال سرایت به واحدهای مجاور بود.  

ملکی ادامه داد: دود زیادی طبقات بالایی را فراگرفته بود و براساس اطلاعات اولیه چند نفر در این واحدها حضور داشتند. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی یادآور شد: آتش‌نشانان همزمان با خاموش کردن آتش و مهار آن با هماهنگی فرمانده عملیات گروه‌های دیگر با تجهیزات تنفسی به طبقات بالایی رفته و حدود ۱۰ نفر از افرادی که در این طبقات محبوس بودند را نجات دادند.

جلال ملکی سیدجلال ملکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر