کد خبر: 570489 A

رئیس پلیس آگاهی ناجا مطرح کرد:

رئیس پلیس آگاهی ناجا با اشاره به اینکه استان کردستان یکی از 3 استان کم جرم در کشور می باشد بر مبارزه جدی با پدیده قاچاق کالا در شهرهای مرزی تاکید کرد .

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سردار"محمد رضا مقیمی" در جمع روسا و معاونان پلیس آگاهی استان کردستان در سخنانی با اشاره به اینکه استان کردستان یکی از 3 استان کم جرم کشور است بر ضرورت مبارزه جدی و قاطع با پدیده قاچاق کالا به خصوص در شهرهای مرزی این استان تاکید کرد .

سردار مقیمی در ادامه شناسایی نقاط ضعف و چالش های مربوط به جرایم با به کارگیری کلیه توان وامکانات موجود در پلیس آگاهی استان به منظور جبران عقب ماندگی ها و کشف جرایم را مورد تاکید قرار داد و گفت: بایستی در به کارگیری کارکنان به تخصص وتجربیات آنها توجه کرد و تعامل مناسب با تجسس کلانتری‌ها و پاسگاه ها و آموزش تخصصی آنها را همواره مدنظر قرار داد ، ضمن اینکه گشت های کلانتری ها و پاسگاه ها باید هدفمند باشند و در پیگیری مطلوب پرونده ها اولویت ، کاهش جرایم و کم نمودن فاصله زمانی وقوع تا کشف واحقاق حق مال باختگان باشد .

سردار مقیمی بر لزوم پیگیری پرونده های معوق به خصوص جرایم مهم جنایی تا حصول نتیجه تاکید کرد و گفت: پرونده های مهم باندی و سریالی باید در رأس اولویت های اداره عملیات وِیژه پلیس آگاهی کردستان باشد .

رئیس پلیس آگاهی ناجا بهره گیری از اقدامات اطلاعاتی ، فنی و آزمایشگاهی ، روش های علمی در راستای کشف جرم ، تعمیر و نگهداری از تجهیزات موجود در پلیس آگاهی و استفاد مطلوب از آنها را بسیار مهم دانست.

سرهنگ "سلمانی" رئیس پلیس آگاهی استان کردستان نیز در این جلسه به ارائه گزارش از عملکرد 8 ماهه پلیس آگاهی کردستان پرداخت.

سردار محمدرضا مقیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر