کد خبر: 576797 A

رئیس کلانتری ۱۶۳ ولنجک، با اشاره به دستگیری دو سارق لوازم داخلی خودرو در محدوده ولنجک، گفت: مالباختگان می‌توانند ضمن مراجعه به این کلانتری، اموال مسروقه خود را شناسایی و بازپس گیرند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ عباسعلی ابراهیمی در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع سرقت‌های متعدد لوازم داخلی خودرو در محدوده‌های مختلف این محله و شکایت شهروندان به کلانتری، تیم‌های عملیاتی اقدامات خود را آغاز کرده و پس از بررسی‌های انجام شده دو سارق سابقه‌دار را که با همدستی هم اقدام به سرقت می‌کردند، شناسایی و تحت تعقیب قرار دادند.

این مقام انتظامی عنوان داشت: طی یک سلسله عملیات ضربتی این دو سارق دستگیر و به کلانتری منتقل شدند و پس از بازجویی های انجام شده به جرایم خود مبنی بر سرقت از خودروهای شهروندان این محدوده اعتراف کردند.

وی افزود: با دستگیری این دو متهم با دستور قضایی مخفیگاه آنها مورد بازرسی قرار گرفت که طی آن تعداد زیادی اموال مسروقه ازجمله طلا، جواهر، کفش، کارت‌های شناسایی، ضبط و باند و غیره کشف شد.

رئیس کلانتری ۱۶۳ ولنجک، در ادامه عنوان داشت: با اعتراف متهمان به فروش اموال مسروقه به یک مالخر اموال مسروقه این متهم نیز در یک عملیات ضربتی شناسایی، دستگیر و از مخفیگاه او نیز تعدادی اموال مسروقه کشف شد.

بنابر دستور مقام قضایی، شهروندانی که در محدوده ولنجک، مورد سرقت لوازم داخلی خودرو قرار گرفته‌اند، می‌توانند ضمن مراجعه به کلانتری و تشکیل پرونده شکایت از سارقان و مالخر مذکور، اموال خود را شناسایی و بازپس گیرند.

رییس کلانتری 163 ولنجک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر