کد خبر: 103247 A

صفحه فیس‌بوک پایگاه اطلاع‌ رسانی دولت تدبیر و امید به‌وسیله بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت در این شبکه اجتماعی معرفی شد.

صفحه فیس‌بوک پایگاه اطلاع‌ رسانی دولت تدبیر و امید به‌وسیله بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت در این شبکه اجتماعی معرفی شد.

به گزارش ایلنا به نقل از شرق، صفحه فیس‌بوک دولت تدبیر و امید 18 عضو فعال دارد و علی چیت‌چیان با ارسال شکلک لبخند نوشته: اخبار مربوط به وزرا و دولت را در این صفحه دنبال کنید.

18 وزیر کابینه روحانی در این صفحه مطالب خود را منتشر می‌کنند و جواد ظریف وزیر امور خارجه در مطلبی که در این صفحه به اشتراک گذاشته، نوشته است: «دیروز در مرور کامنت‌ها دیدم یک تعدادی از دوستان نظرات خود را با نام و عکس بنده قرار می‌دهند. ممنون می‌شوم اگر نظراتتان را با نام خود منتشر کنید. بقیه دوستان هم توجه کنند که بنده فقط مسئول مطالب منتشرشده توسط این صفحه (facebook.com/jzarif) هستم. از توجه شما سپاسگزارم.»

بیژن زنگنه در معرفی این صفحه نوشته است: «این صفحه مرجع رسمی برای دسترسی به برگه‌های رسمی وزیران دولت تدبیر و امید است.» منظور زنگنه از برگه، برگردان عبارت پیج و فن‌پیج به فارسی است.

عبدالرضا رحمانی‌ فضلی که دیروز میزبان اهالی اتاق بازرگانی و استانداران بود، در نخستین پست خود در صفحه رسمی پایگاه اطلاع‌رسانی کابینه تدبیر و امید در فیس‌بوک نوشت: «خواستار نشاط سیاسی و مشارکت واقعی مردم هستیم. ان‌شاءالله اعضای شوراهای جدید با مسئولیت‌پذیری، دلسوزی و با تدبیر و درایت و برنامه‌ریزی سعی در انجام مطالبات مردم داشته باشند و بتوانند پاسخگوی این مطالبات در عمل باشند.»

علی جنتی وزیر ارشاد نیز با انتشار تصویری که زائران خانه خدا را در حال سوار شدن به هواپیما نشان می‌دهد، این متن را به اشتراک گذاشت: ‌«با توجه به مذاکراتی که با مقامات سعودی در موسم حج انجام خواهیم داد، تلاش خواهیم کرد که سال آینده قیمت عمره قطعا افزایش نیابد و حتی تعدیلاتی را نیز شاهد باشیم. در عمره مفرده دست ما برای تعیین هتل و محل‌های اقامت بازتر از حج تمتع است؛ بنابراین به‌موقع واردشدن به مذاکرات با طرف‌های سعودی این امکان را فراهم می‌کند تا خواسته‌های آنان بر ما تحمیل نشود و بتوانیم گفت‌وگوها را مدیریت کنیم و قیمت‌های مناسب‌تری را برای زائران محترم در نظر بگیریم.»

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر