کد خبر: 37005 A

"Paulo Encarnação" که یک طراح خودرو است به تازگی خودروی "Urban Pod" را کشیده است که می تواند جلوه ای از خودروهای آینده باشد که در سال های 2020 به بازار خواهند آمد.

خودروهایی که برای خیابان ها طراحی می شوند همیشه دارای امکانات خاص و با ویژگی های معقول و متوسط هستند.

به گزارش ایلنا به نقل از  باشگاه خبرنگاران، این ویژگی ها در طرح هایی که برای آینده نیز ارائه می شود بسیار دیده می شود و همچنین طراحی ظاهری خودروها نیز در این طرح ها بسیار مهم و اساسی است و البته به نظر نقطه اولی است که مشتری ها در انتخابشان به آن نگاه خواهند کرد.

"Paulo Encarnação" که یک طراح خودرو است به تازگی خودروی "Urban Pod" را پیشنهاد داده است که می تواند جلوه ای از خودروهای آینده باشد که در سال های 2020 به بازار خواهند آمد.

این خودرو از نظر ظاهری تقریبا عجیب است و حالتی تخم مرغی را دارد والبته تا حد بسیار زیادی برای کمتر اشغال کردن فضا کوچک است. این خودرو با داشتن ظاهری زیبا و عجیب می تواند آینده درخشانی داشته باشد.

نکته اصلی که این خودرو را بسیار منحصر به فرد می کند نه تنها ظاهر آن بلکه سیستم های مختلفی است که در داخل آن وجود دارد. این خودرو دارای سیستم هایی مانند: روشن شدن با اثر انگشت، نمایشگرهای دیجیتالی بر روی درب و پنجره، فرمان صوتی و همچنین رانندگی خودکار است.

از نظر فنی نیز این خودرو بسیارجالب است و از موتورهای کوچک الکتریکی استفاده می کند. این باتری ها در قسمت انتهایی خودرو قرار گرفته اند و تقریبا در ظاهر خودرو نیز تاثیر داشته اند و آن را جالب تر کرده اند.

این خودرو همچنین دارای سوئیچ هایی مخصوص هر نفر است که باعث می شود تا هر فردی که پشت فرمان می نشیدند دارای محدودیت ها خود باشد برای مثال پدر به همه امکانات دسترسی دارد اما با سوئیچ فرزند خانه تنها اطلاعات خاصی قابل دسترسی است و همچنین این سوئیچ ها باعث می شوند تا آینه و صندلی برای شما تنظیم شوند.

این خودرو با تمام تکنولوژی هایی که در داخل خودش دارد می تواند انتخابی بسیار خوب برای آینده خودرو سازی باشد به طوری که می تواند راه را برای دیگر طراحان نیز بازکند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر