کد خبر: 69542 A

قطعنامه‌ها از سوی سازمان ملل و شورای امنیت صادر شده بود و به فضل الهی همانطوری که گفتیم هیچ اثری هم نداشت و خنثی شد.

این جمله بارها از سوی رئیس جمهور گفته شده است که در چند ماه آینده یا ۳ تا ۴ ماه آینده بساط بداخلاقی‌ها جمع می‌شود یا در چند ماه آینده اتفاقات خوبی رخ می‌دهد در روزهای گذشته هم این جمله تکرار شد و رئیس جمهور در جمع مردم ارومیه گفت:ملت ایران دست بسته نیست و به فضل الهی به سرعت و ظرف چند ماه بساط بداخلاقی‌ها از ایران عزیز جمع خواهد شد.

به گزارش ایلنا، سیاست روز در ادامه نوشت: ۳ تا ۴ ماه آینده چه اتفاقی خواهد افتاد؟ پرسشی است که برای رسیدن به پاسخ آن باید تا ۴ ماه آینده صبر کرد و دید چه رخدادی صورت خواهد گرفت.اگر منظور رئیس جمهور انتخابات ریاست جمهوری باشد که ۲۴ خرداد برگزار می‌شود و حدود ۴۰ روز به برگزاری آن مانده است. شاید هم اشاره رئیس‌جمهور به زمان تحلیف رئیس‌جمهور جدید باشد.

اما رئیس جمهور روز گذشته به آنهایی که درباره هدفمندی یارانه‌ها سیاه نمایی می‌کردند و می‌کنند هم پاسخ داد و از همه شاید مهمتر تکلیف قطعنامه‌ها و تحریم‌ها را هم روشن کرد.احمدی‌نژاد با اشاره به سخنان عده‌ای که دولت را بخاطر کاغذ پاره خواندن تحریم‌ها مورد هجمه قرار داده‌اند، خاطرنشان کرد: قطعنامه‌ها از سوی سازمان ملل و شورای امنیت صادر شده بود و به فضل الهی همانطوری که گفتیم هیچ اثری هم نداشت و خنثی شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر