کد خبر: 85242 A

این روزها اصلاح‌طلبان شورای شهر مشغول رایزنی و طرح پیشنهاد برای شهردار تهران هستند و نام‌های تازه‌ای میان آنان رد و بدل می‌شود.

این روزها اصلاح‌طلبان شورای شهر مشغول رایزنی و طرح پیشنهاد برای شهردار تهران هستند و نام‌های تازه‌ای میان آنان رد و بدل می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرآنلاین، پیش از این نام محسن هاشمی، معصومه ابتکار و محمدعلی نجفی به عنوان شهردار تهران برده شده بود و اکنون نام‌های تازه‌ای به گوش می‌رسد و اسم‌های مختلفی به اعضای منتخب شورای چهارم برای شهرداری تهران پیشنهاد می‌شود.

یکی از جدی‌ترین گزینه‌هایی که پیشنهاد شده و اعضای شورای شهر درباره‌شان مطالعه و بررسی خواهند کرد، حبیب‌الله بی‌طرف وزیر نیروی دوره اصلاحات است.

همچنین می‌توان از سیدمحمد بهشتی که یکی از چهره‌های فرهنگی کشور است و در زمینه شهرسازی و معماری و به‌خصوص زیبا‌سازی تخصص دارد، نام برد.

مرتضی حاجی وزیر آموزش‌ و پرورش دوره اصلاحات نیز که در دوره شهرداری کرباسچی در شهرداری فعالیت داشته است، از دیگر گزینه‌هاست.

همچنین محمد ستاری‌فر رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی دوره اصلاحات و از چهره‌های برجسته اقتصادی دولت اصلاحات گزینه دیگری است که نامش به عنوان شهردار پیشنهادی برده می‌شود.

اردکانیان و نوذرپور نیز از گزینه‌های دیگری هستند که برای تصدی پست شهرداری تهران پیشنهاد شده‌اند.

در کنار این اسامی همچنان محسن هاشمی و معصومه ابتکار به عنوان دو گزینه جدی مطرح هستند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر