کد خبر: 67073 A

با حضور معاون جهاد کشاورزی اصفهان؛

روز گذشته با حضور معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان اصفهان، فرماندار و جمعی ازمسئولین ادارات ونهادهای دولتی آران و بیدگل مراسم تودیع و معارفه رئیس جهاد کشاورزی شهرستان آران وبیدگل در کانون فرهنگی شهید بنی طبا این شهرستان برگزارشد

ایلنا: روز گذشته (۸ اردیبهشت) با حضور معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان اصفهان، فرماندار و جمعی از مسئولین ادارات و نهادهای دولتی آران و بیدگل؛ مراسم تودیع و معارفه رئیس جهاد کشاورزی شهرستان آران و بیدگل در کانون فرهنگی شهید بنی طبا این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در آران و بیدگل، فرماندار آران و بیدگل، ضمن تشکر از مدیر سابق این اداره و خیر مقدم و آرزوی توفیق برای ر ئیس جدید این اداره، گزارشی از اقدامات انجام شده در بخش کشاورزی در دوره‌های نهم و دهم ریاست جمهوری در این شهرستان ارائه نمود.

روح الله سلگی با بیان اینکه دولت احمدی‌نژاد نگاه ویژه‌ای به مناطق کم آب و کویری داشت، گفت: اجرای تغییر یک هزار هکتار الگوی کشت در بخش کویرات مهم‌ترین اقدامات دولت نهم و دهم در این منطقه بوده است.

وی با اشاره به اینکه شهرستان آران و بیدگل مقام اول تعاونی‌های تولید کشور را دارد، گفت: در جذب اعتبارات توسعه بخش کشاورزی نیز این شهرستان مقام اول را در استان اصفهان کسب کرده است.

در ادامه این مراسم معاون بهبود تولیدات دامی جهادکشاورزی استان اصفهان، ضمن تقدیر و تشکر از نادر مزینی (رئیس سابق این اداره)، حسین فتاحی را به عنوان رئیس جدید اداره جهاد کشاورزی آران و بیدگل معرفی و از وی خواست در انجام کارهای محوله با جدیت بیشتری نسبت به رفع مشکلات کشاورزی این منطقه کویری تلاش نماید.

در ادامه این مراسم نادر مزینی (رئیس سابق جهاد کشاورزی آران و بیدگل) با ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در دوران تصدی مسئولیت خود در جهاد کشاورزی آران و بیدگل، حسین فتاحی (رئیس جدید این اداره) را درحریان برنامه‌های در دست اقدام این منطقه قرار داد.

جهاد کشاورزی اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر