کد خبر: 67281 A

رئیس اداره بهزیستی کاشان در گفتگو با ایلنا:

۳۰۰ نفر از سالمندان کاشان در دو مرکز گلابچی و میلاد این شهرستان که تحت پوشش اداره بهزیستی کاشان هستند نگهداری می‌شوند که ازبین آن‌ها زنان سالمند دارای مشکلات عدیده هستند.

ایلنا – کاشان: معاون مدیرکل ورئیس اداره بهزیستی کاشان گفت: از ۶۰۰ زن سرپرست خانوار تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان کاشان تعداد ۳۰۰ نفر از این زنان معلول و سالمند هستند که به شدت از نظر روحی، روانی و عاطفی رنج می‌برند.

به گزارش ایلنا از کاشان، امین عسگری در گفتگو با ایلنا ضمن تبریک بمناسبت فرارسیدن تولد حضرت فاطمه زهرا «س» و روز زن با اشاره به اینکه بیش از ده درصد جمعیت شهرستان کاشان را سالمندان تشکیل می‌دهند، گفت: ۳۰۰ نفر از سالمندان کاشان در دو مرکز گلابچی و میلاد این شهرستان که تحت پوشش اداره بهزیستی کاشان هستند نگهداری می‌شوند که ازبین آن‌ها زنان سالمند دارای مشکلات عدیده هستند.

وی با بیان اینکه این تعداد سالمندی که دراین دو مرکز نگهداری می‌شوند با تلاش وکمک خیرین از نظر مالی، تغذیه ودیگر امکانات مشکلی ندارند، گفت: اگر فرزندان این سالمندان از پدران مادران خودفاصله نگیرند و براساس فرمایشات پیامبر اعظم (ع) صله رحم بجا آورند مشکلات روحی وعاطفی آن‌ها حل خواهد شد.

رئیس اداره بهزیستی کاشان با تاکید بر اینکه اگر فرزندان سالمندان با تقدیم یک شاخه گل به مادران خود در روز مادر و سالروز تولد حضرت فاطمه زهراء (س) و سرکشی دردیگر ایام اقدام نمایند قطعا مشکلات عاطفی آن‌ها خواهد شد، گفت: اداره بهزیستی کاشان نیز به مناسبت سالروز تولد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن از زنان سرپرست خانوار تحت پوشش اداره بهزیستی کاشان که فرزندان شایسته‌ای را تربیت وتحویل جامعه داده‌اند تجلیل به عمل خواهد آورد.

عسگری برگزاری مراسم جشن و اردوی یکروزه سیاحتی، تفریحی و زیارتی همراه با صرف ناهاربا حضور زنان سالمند به مناسبت روز زن را ازدیگر برنامه‌های مراسم تجلیل از مقام مادر و روز زن ذکر کرد و گفت: بازدید از مراکز تفریحی و تاریخی شهرستان کاشان برای زنان سالمند و سرپرست خانوار در روز زن رایگان می‌باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر