کد خبر: 69340 A

سلطانزاده خطاب به مدیران و معاونان شهرداری:

در این شرایط وظیفه همه ما کار و تلاش برای خدمت رسانی بی‌منت و صادقانه و زمینه سازی برای حضور حداکثری مردم در انتخابات است /هر مدیری حق دارد كه از كاندیدایی دفاع كند، اما حق ندارد از امكانات بیت‌المال در این مسیر استفاده كند.

ایلنا: شهردار بندرعباس به مدیران و معاونان شهرداری تصریح كرد: نباید از نفوذ و حضور مدیریتی خود جهت منافع شخص خاصی در راستای تبلیغات کاندیدا‌ها و نامزدهای انتخاباتی استفاده کنید. وی با توجه به برگزاری انتخابات گفت: حفظ همدلی و تعامل میان عموم مردم و مسوولان برای خلق یک حماسه آگاهانه و اثر گذار سیاسی در انتخابات ضروری و مهم است.

محمد جواد سلطان‌زاده در ادامه با اشاره به ۲۴ خردادماه؛ روز برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی افزود: ملت حماسه آفرین بندرعباس با محوریت سخنان رهبر فرزانه انقلاب و با تأکید بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات باید آگاهانه و هوشمندانه در خلق حماسه سیاسی، لبیک ‌گویند.

وی گفت: از سوی دیگر مشارکت گسترده و دشمن شکن مردم در این دوره از انتخابات، موجب یأس و ناامیدی دشمنان انقلاب برای ایجاد اختلاف و تفرقه در سطح کشور می‌شود.

سلطان‌زاده وجود پربرکت مقام معظم رهبری را برای جامعه ایران یک نعمت بزرگ برشمرد و تصریح كرد: رهبر انقلاب با رهنمودهای پدرانه خود تمام تهدیدات دشمنان علیه نظام را به فرصت و عزت تبدیل کرده است.

وی افزود: در این شرایط وظیفه همه ما کار و تلاش برای خدمت رسانی بی‌منت و صادقانه و زمینه سازی برای حضور حداکثری مردم در انتخابات است.

شهردار بندرعباس به مدیران و معاونان خود در راستای عدم استفاده از امکانات و تجهیزات شهرداری تاکید كرد و گفت: اگر از امکانات شهرداری برای حضور پررنگ مردم به پای صندوق‌های رأی استفاده شود، هیچ مانعی وجود ندارد اما به هیچ عنوان نباید از بودجه و امکانات شهرداری در انتخابات استفاده شود.

وی به مدیران و معاونان شهرداری تصریح كرد: نباید از نفوذ و حضور مدیریتی خود جهت منافع شخص خاصی در راستای تبلیغات کاندیدا‌ها و نامزدهای انتخاباتی استفاده شود.

شهردار بندرعباس گفت: هر مدیری حق دارد که از کاندیدایی دفاع کند، اما حق ندارد از امکانات بیت‌المال در این مسیر استفاده کند.

وی در ادامه تاکید كرد؛ مشاهده هرگونه مواردی از این قبیل برخوردی جدی و قاطع خواهد شد.

سلطانزاده با اشاره به عدم استفاده از امکانات دولتی در تبلیغات انتخاباتی گفت: مدیریت شهری شهرداری بندرعباس خود را موظف می‌داند که هم در چارچوب قانون حرکت کند و هم به دنبال حماسه بزرگ سیاسی و حضور یکپارچه شهروندان بندرعباسی در انتخابات باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر