کد خبر: 74422 A

در کاشان و آران و بیدگل؛

بارها دیده‌ایم که خبرگزاری ایلنا درشهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل با حداقل امکانات توانسته با صداقت و شفاف‌سازی، اخبار این شهرستان‌ها را به موقع انعکاس دهد.

ایلنا: فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: بارها دیده‌ایم که خبرگزاری ایلنا در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل با حداقل امکانات توانسته با صداقت و شفاف‌سازی اخبار این شهرستانها را به موقع انعکاس دهد.

روح الله سلگی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در آران و بیدگل، ضمن رضایتمند خواندن فعالیت نمایندگی خبرگزاری کار ایران (ایلنا) در شهرستان آران و بیدگل گفت: خبرنگاران ایلنا در کاشان و آران و بیدگل افرادی پرکار، زحمتکش و موفق در بیان دغدغه های مردم و مسئولین در جهت مشکلات جامعه هستند.

وی خبرگزاری ایلنا را به جهت انعکاس اخبار به موقع و شفاف یکی از پرمخاطب‌ترین سایت‌های خبری کشور دانست و گفت: بیشترین بار ارتباط فرمانداری آران و بیدگل در جهت انعکاس اخبار و خدماتی که دولت در این شهرستان به مردم ارائه كرده است  را خبرگزاری ایلنا و ایرنا بر دوش كشیده‌اند.

فرماندار آران و بیدگل تصریح كرد: ازمسئول خبرگزاری ایلنا در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل تقدیر و تشکر می‌کنم که با صداقت و شفاف سازی اخبار این شهرستان را تبیین می‌کند.

سلگی با تشکر ویژه از مدیر عامل خبرگزاری ایلنا نسبت به اختصاص صفحه ویژه این خبرگزاری به شهرستان کاشان اظهارداشت: اختصاص صفحه ویژه ایلنا به شهرستان کاشان باعث شده تا نگاه‌های تخصصی‌تر، محلی‌تر و دقیق‌تر منعکس شود.

وی با بیان اینکه استان اصفهان با داشتن 24 شهرستان هرگز نمی‌تواند به همه مشکلات و اخبار بپردازد. گفت: با توجه به اینکه شهرستان دارالمومنین صنعتی، کارگری و فرهنگی کاشان در حال تبدیل شدن به یک کلان شهر است و منطقه دارالشهدای آران و بیدگل نیز با داشتن جمعیت 100 هزار نفری کارگری و صنعتی، اختصاص صفحه ویژه ایلنا به شهرستان کاشان کاری بسیار پسندیده و به جا بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر