کد خبر: 75360 A

به‌مناسبت سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر برگزار شد؛

چهارمین دوره مسابقات جام والیبال شهدای لتحر کاشان، بخ‌مناسبت سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر با قهرمانی تیم " سادات ابن الزهرا" فین به پایان رسید.

ایلنا: چهارمین دوره مسابقات جام والیبال شهدای لتحر کاشان،  به‌مناسبت سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر  با قهرمانی تیم " سادات ابن الزهرا" فین به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان، درفینال این مسابقات كه شب گذشته در زمین خاكی محل احداث سالن ورزشی شهدای لتحرکاشان  با حضور علاقمندان به ورزش برگزار شد، تیم "سادات ابن الزهرا" فین با نتیجه سه بر صفر بر تیم "شهید شعبانزاده" لتحر غلبه کرد تا عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را کسب کند.

 در دیدار رده بندی این مسابقات، تیم "پیام زیدی ب" با نتیجه 3 بر 2 بر تیم "پیام زیدی الف" غلبه کرد تا در جایگاه سوم این مسابقات قرار گیرد.

همچنین در پایان این مسابقات جام اخلاق به تیم والیبال "تک نوین" ویدوجا اهدا شد.

چهارمین دوره رقایت های محلی کاشان، موسوم به جام شهدای لتحرکاشان  که هرساله به مناسبت حماسه آزاد سازی خرمشهر با همکاری هیات والیبال این شهرستان و مردم منطقه لتحر کاشان برگزار می شود، 10 تیم " پیام زیدی الف"، پیام زیدی ب"، سادات ابن الزهرا فین"، "امید شهید اردهال، "جوانان شهید اردهال"، "شهید شعبانزاده لتحر"، شهدای لتحر"،"سجادیه"، "شهید اردهال"، "تک نوین" ویدوجا" در دو گروه پنج تیم به مدت یک ماه برگزار شد و در پیان چهار تیم " سادات"،شهید شعبانزاده" و پیام زیدی الف " و پیام زیدی ب" به مرحله نیمه نهایی این مسابقات راه یافتند.

اعضای تیم سادات ابن الزهرا: سید جعفر سیدحسینی، سید رضا سیدحسینی، سید عباس سیدحسینی، سیدمحمود سیدحسینی، سید روح الله سید حسینی، سید حسن سیدحسینی، سید مجتبی سید حسینی، سید ابوالفضل سیدحسینی، سید مجید سید حسینی و سروش سعیدی. سرپرست: رضا سلمانی. مدیر تیم: حسین رحیمی.

اعضای تیم شهید شعبانزاده لتحر: محمدمهدی صادق زارع، کریم اکرامی، محمدحسین جعفری، مهدی شاطری، جوادشعبانزاده، مهدی رضایی، حسن شعبانزاده، حسن باقرزاده، اصغرجعفری. سرپرست تیم: محمدتقی کاظمی، مدیر تیم: علی گیلاسی.

فینال چهارمین دوره مسابقات شهدای لتحر که همراه با وزش باد و ایجاد گرد خاک هم همراه بود حاشیه ها و نکات قابل توجه ذیل برخوردار بود.

به مناسبت میلاد امام علی (ع) و فرا رسیدن سالروز فتح خرمشهر، عده ای از جوانان منطقه لتحر، در بین تماشاگران به پخش شیرینی و شربت مبادرت ورزیدند. حضور علاقمندان و ورزش دوستداران والیبال کاشان در دیدار پایانی شور وحرارت گرمی به مسابقات بخشیده بود و در تمام مدت بازی تماشاگران تیم های خودر ار با طبل تشویق می کردند.

حضور "سید مهدی بازارگرد" بازیکن سابق تیم ملی و فعلی باشگاه پیکان " به همراه "سید جواد محتشمیان" کارشناس و گزارشگر مسابقات والیبال کشور در دیدار نهایی قابل توجه بود. که از این میهمانان توسط پدر شهید روحانی "محمود علی حسینی" با دادن قابی تقدیر به عمل آمد.

عده ای از مسوولان اجرایی و ورزشی کاشان از جمله شهردار کاشان، رییس اداره تامین اجتماعی کاشان و تعدادی از اعضا و کادر مدیریتی باشگاه باریج اسانس کاشان  در محل مسابقه نهایی حضور داشتند.

توجه به نزدیکی موسوم انتخابات شوراهای شهر کاشان تعدادی از نامزدهای احتمالی این انتخابات با استفاده ازاین فرصت در محل بازی فینال حضور بعمل آوردند و بازی را از نزدیک نظاره گر بودند.

با توجه به اینکه دیدار فینال در محل احداث سالن ورزشی شهدای لتحر که پس از چهار سال از مراسم کلنگ زنی تنها اسکلت اولیه آن ریخته شده است خود گویای روند کند ساخت این سالن ورزشی در این منطقه محروم از امکانات ورزشی کاشان بود که همت بالای مسوولان ورزشی و اجرایی کاشان را در روند تسریع تکمیل این سالن را می طلبد.

 از نکات قابل توجه در تیم "سادات ابن الزهرا" قهرمان این است که 9 نفر از 10 بازیکن این تیم تیم سبزپوش با فامیلی یکسان" سید حسینی" بودند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر