کد خبر: 75372 A

با حضور انبوه گردشگران در قمصر برگزار شد؛

درآستانه شب میلاد حضرت علی ابن ابی طالب (ع) اولین شب از دهمین جشنوراه گل وگلاب قمصر با حضور پرشکوه مسافران و گردشگران دربوستان گل‌های پایتخت گل و گلاب ایران برگزارشد.

ایلنا: به یمن میلاد خجسته امام عدل و عدالت، حضرت علی (ع) و گرامیداشت حماسه فتح خرمشهر،اولین شب از دهمین جشنوراه گل وگلاب قمصر با حضور پرشکوه مسافران و گردشگران دربوستان گل‌های پایتخت گل و گلاب ایران برگزارشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا درکاشان، به دلیل همزمانی اولین شب از دهمین جشنواره گل وگلاب قمصر با میلاد امیر مومنان فضای جشنواره گل و گلاب درقصر حال وهوای نجف اشرف را به خود گرفته بود.

تجلیل از راهب به عنوان سلطان گلاب کشور همراه با برنامه های شاد و متنوع هنرمندان سیمای جمهوری اسلامی از دیگر برنامه های جشنواره گل و گلاب در اولین شب از این جشنواره در پایتخت گل و گلاب ایران بود.

دبیربرگزاری دهمین جشنواره گل و گلاب پایتخت گل و گلاب ایران درحاشیه برگزاری این جشنواره در گفتگو با خبرنگار ایلنا درکاشان، ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت علی (ع) و روز پدر، برگزاری دهمین جشنواره گل و گلاب در شهر قمصر را به دلیل مصادف شدن با ایام ولادت امیرمومنان حضرت علی (ع) و سالروز آزادسازی خرمشهر نقطه عطفی در تاریخ این شهر عنوان کرد و گفت: سوم خرداد، همگان را به یاد رشادتهای بی نظیر بسیجیان و سربازان دلیرایران اسلامی در آزادسازی خرمشهر می اندازد.

علی اصغر شقایقی با بیان اینکه در دومین شب دهمین جشنواره گل و گلاب شهر قمصر، ضمن اجرای برنامه های شاد و متنوع به بیان نقش بیسجیان و رزمندگان اسلام در آزادسازی خرمشهر  پرداخته خواهد شد و از 8 گلابگیر شهر قمصر نیز ضمن اهداء لوح تندیس جشنواره، از آنها  تجلیل و قدردانی به عمل خواهد آمد.

شهردارقمصر، هزینه برگزاری این جشنواره را بالغ بر 60 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: بیشتر هزینه این جشنواره با کمک شهرداری قمصر و اسپانسرهای تولید کننده کارخانجات گلابگیری این منطقه تامین شده است.

 دهمین جشنواره گل وگلاب قمصر دوم و سوم خرداد ماه سال جاری از ساعت 21 الی 23 به همت شهرداری قمصر و همکاری سازمان تبلیغات اسلامی، اداره ارشاد و تعدادی از تولید کننده کارخانجات گلاب کاشان در بوستان گلهای شهر قمصر برگزار می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر