کد خبر: 75465 A

در مسابقات قهرمانی فرهنگیان استان اصفهان؛

کارشناس مسوول تربیت بدنی مدیریت آموزش و پرورش کاشان از قهرمانی تیم والیبال خواهران فرهنگی این شهرستان، در مسابقات قهرمانی فرهنگیان استان اصفهان خبر داد.

ایلنا: کارشناس مسوول تربیت بدنی مدیریت آموزش و پرورش کاشان از قهرمانی تیم والیبال خواهران فرهنگی این شهرستان در مسابقات قهرمانی فرهنگیان استان اصفهان خبر داد.

علیرضا عابدی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در کاشان با اعلام این خبر گفت: در این دوره از رقابت ها که به مناسبت گرامیداشت مقام معلم از روز چهارشنبه، اول خرداد، به مدت سه روز در سالن معراج اصفهان برگزار شد، هشت تیم از مناطق 40 گانه مدیریت آموزش و پرورش استان اصفهان شرکت داشتند.

وی افزود: بعد از تیم فرهنگیان کاشان، تیم های بانوان فرهنگی "ناحیه دو" اصفهان و فرهنگیان "خمینی شهر" مقام های دوم و سوم مسابقات قهرمانی والیبال بانوان فرهنگی استان اصفهان را کسب کردند.

به گفته وی، برای تیم بانوان فرهنگی کاشان"مریم بختی"، "اعظم سپهری راد"،"زهرا فرخ یار"،"آمنه فرجی"،" نجمه سادات نوابی"،"فیروزه گلشن"، "مریم عسگری"و"صدیقه محققی" بازی کردند که "منیر سادات اجتهد" و " زهرا حلاج باشی" نیز مربی و سرپرست تیم بودند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر