کد خبر: 80471 A

جامعه امروز با رشد فزاینده‌ای‌که دارد برای ‌رشد و تعالی ورزش و پرورش قهرمانان ورزشی در رشته‌های‌ مختلف نیاز مبرم به احداث سالن اختصاصی دارد.

ایلنا - کاشان: مدیر آموزش و پرورش کاشان گفت: جامعه امروز با رشد فزاینده‌ای‌که دارد برای ‌رشد و تعالی ورزش و پرورش قهرمانان ورزشی در رشته‌های‌ مختلف نیاز مبرم به احداث سالن اختصاصی دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان "حسین حنطه" در آیین گشایش "خانه تخصصی پینگ پنگ خلیج فارس" افزود: امروز با هدف توسعه همه جانبه اهداف آموزشی و پرورشی دانش آموزان، هفتمین مجموعه ورزشی از مجموع 13 مجموعه ورزشی مدیریت آموزش و پرورش کاشان به بهره برداری می رسد.

وی اظهار داشت: ساخت این مجموعه در فضای 520 متر مربع و با اعتباری بالغ برسه میلیارد و هفتصد میلیون ریال هزینه به بهره برداری رسید که از محل درآمدهای اختصاصی و مشارکت نیکوکارن تامین شده و کلیه مراحل آن از طراحی تا اجرا و بهره برداری با تلاش مجموعه عوامل معاونت پشتیبانی آموزش و پرورش کاشان عملیاتی شده است.

به گفته وی، در نقشه جامع مجتمع ورزشی شهدای دانش آموزان کاشان، برنامه ریزی شده است که علاوه بر سالن ژیمناستیک و تنیس روی میز، دو مجموعه اختصاصی ورزش های رزمی و بدمینتون نیز ساخته شود.

وی تصریح کرد: امیدواریم با همراهی همدلانه همه دستگاه ها و نیکوکاران، ورزشکاران این خطه، به قابلیت هایی برسند که شایسته آن هستند.

وی بااشاره به ضرورت ساخت سالن ورزشی در مدارس گفت: مصمم هستیم که شعار هر مدرسه یک سالن را تحقق ببخشیم و در همین راستا برنامه ریزی شده که از بهمن 91 تا بهمن 92، هر ماه یک سالن افتتاح یا عملیا اجرای آن شروع شود.

حنطه ای تصریح کرد: گشایش خانه پینگ پنگ خلیج فارس، پنجمین مجموعه ورزشی است که در پنج ماه گذشته، به بهره برداری رسیده و در دو ماه آینده سالن های ورزشی امام خامنه ای در شهر برزک و سالن شهید حسین شکرریز به بهره برداری خواهد رسید.

رییس هیت تنیس روی میز شهرستان کاشان گفت: ایجاد خانه تخصصی پینگ پنگ در این شهر، یک اقدام کم سابقه است که فقط در مرکز برخی استانها راه اندازی شده است.

"علیرضا زیباکلام" در آیین گشایش "خانه پینگ پنگ آموزش و پرورش کاشان" افزود: با وجود آنکه ساخت و ساز با اعتبارات دولتی امری مشکل است اما این هنر آموزش و پرورش بود که چنین مکانی را در یک شهرستان راه اندازی کرد.

وی اظهار داشت: امیدواریم در تعامل آموزش و پرورش و هئت تنیس روی میز، اینجا، محلی برای شکوفایی، رشد و پرورش ورزشکاران مستعد این رشته ورزشی و اعتلای ورزش پینگ پنگ در شهرستان کاشان باشد.

وی تصریح کرد: بدون تردید، امکانات مناسب، شرط اصلی پیشرفت و موفقیت در امر ورزش است اما، ورزشکاران کاشان با کمبود امکانات صاحب افتخارات ملی و جهانی شده اند.

وی با اشاره به افتخار آفرینی "حمیدرضا صباغیان" به عنوان تنها داور المپیکی در مسابقات لندن و "پریسا صمدی"، "محمد امین حنطه" و "محمدرضا حنطه" به عنوان افتخار آفرینان رشته تنیس روی میز در تیم های ملی گفت: افتخارات ورزشکاران حاصل تلاش یک مجموعه است.

در این مراسم، "حسین حنطه" به عنوان ریاست هئت رییسه تنیس روی میز کاشان منصوب شده و حکم وی توسط احسان باقری، دبیرفدراسیون تنیس روی میز و علیرضا جوادی، معاون استاندار و فرماندار ویژه کاشان ابلاغ شد.

شایان ذکراست که اولین سالن تخصصی پینگ پنگ كاشان با عنوان خانه پینگ پنگ شهرستان كاشان پیش از ظهر روز گذشته  با حضور احسان باقری دبیرفدراسیون پینگ پنگ كشور، معاون استاندارر و فرمانداركاشان، شهردار، دبیران و معاونین آموزش و پرورش و ورزشكاران پینگ پنگ كاشان افتتاح و به بهره برداری رسید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر