کد خبر: 80477 A

فرماندار کاشان:

شرکت در انتخابات یک واجب عینی است و انجام آن در اول وقت روز رای گیری، ثواب بیشتری دارد.

ایلنا - کاشان: معاون استاندار و فرماندار کاشان گفت: شرکت در انتخابات یک واجب عینی است و انجام آن در اول وقت روز رای گیری، ثواب بیشتری دارد.

به گزارش خبرنگارایلنا در کاشان "علیرضا جوادی" در آیین گشایش "خانه پینگ پنگ آموزش و پرورش کاشان" افزود: امیدواریم شرکت مردم در این انتخابات، در تعیین الگوی ایرانی- اسلامی پیشرفت گام موثری باشد.

وی تصریح کرد: با توجه به افزایش 93 شعبه رای گیری در شهرستان کاشان، شهروندان قبل از ورود به حوزه، نامزدهای خود را انتخاب کنند و کار را به دقایق پایانی واگذار نکنند.

به گفته وی، تمام مقدمات برگزاری انتخابات در شهرستان کاشان آماده است و امیدواریم با شرکت پرشور مردم، نتیجه آن خشنودی امام زمان علیه السلام باشد.

وی با تجلیل از تلاش آموزش و پرورش کاشان در حوزه ورزش اظهار داشت: با وجود آنکه امسال، بودجه های جاری تبدیل به نقدینگی نشد اما مدیریت آموزش و پرورش با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی، خیرین و کارکنان خود، خدمات شایسته ای داشت.

وی با تجلیل از خیرین گفت: همه آنها که در مدرسه سازی تلاش کرده اند، به واقع فرزندان خود و شهروندان حال و آینده را یاری کرده اند تا گامی برای سلامتی جامعه باشد و مزد آنها ورای نگاه ما، با خدای متعال است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر