کد خبر: 80530 A

باحضور جمعی از کارگران شهرک صنعتی آران و بیدگل:

سومین جلسه کارگاه آموزشی" ارتباطات شهروندی وصنعت" با هدف آشنایی با نقش شهروندان در داشتن شهری ایده آل،باحضور جمعی از کارگران شهرک صنعتی وخانواده هایشان، در مدرسه شهروند شهرداری آران وبیدگل برگزار شد.

ایلنا  - آران و بیدگل: سومین جلسه کارگاه آموزشی" ارتباطات شهروندی وصنعت" با هدف آشنایی با نقش شهروندان در داشتن شهری ایده آل،  باحضور جمعی از کارگران شهرک صنعتی و خانواده هایشان، در مدرسه شهروند شهرداری آران وبیدگل برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در آران و بیدگل بابایی کارشناس مشاوره در این جلسه  به اهمیت تفکرات مثبت اشاره کرد و گفت:انسان های مثبت اندیش تغییر را از درون خود آغاز می کنند و در مواجهه با مشکلات قبل از هرچیز سعی در تصحیح اشتباهات خود دارند که این روند نقش بسزایی در ساختن یک شهر ایده آل دارد.چرا که در جامعه امروز شهروندان در مواجهه با مشکلات شهر، به دنبال یافتن مقصری غیر از خود هستند،غافل از این که در زندگی اجتماعی همه شهروندان در بوجود آمدن مشکلات جامعه با هم سهیم هستند.

وی در ادامه گفت: شهروند خوب انسانی انعطاف پذیر و خلاق است که با تفکرات سازنده و پویای خود شهر را به محیطی ایده آل و لذت بخش برای زندگی تبدیل می کند.

این کارشناس مشاوره در ادامه افکار منفی ذهن را همچون بار اضافی برای هواپیما دانست و افزود: قبل از اندیشیدن به هر موضوعی باید ذهن را از افکار منفی که نقش بار اضافه را برای ذهن دارند و مانع پرواز فکر می شوند پاک کرد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد با داشتن تفکرات مثبت زندگی لذت بخش تری را تجربه کنیم.
شایان ذکر است کارگاه آموزشی"ارتباطات شهروندی و صنعت"برای شاغلین شهرک های صنعتی آران و بیدگل به صورت مدون و هفتگی در راستای ارتقای فرهنگ شهروندی برگزار می شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر