کد خبر: 80560 A

فرماندارکاشان درگفتگو با ایلنا:

از کل 239 نفرثبت نام کننده در شورای اسلامی شهرهای شش گانه کاشان فقط 4 نفر رد صلاحیت شده اند و 39 نفر دیگر انصراف داده اند.

ایلنا – کاشان: معاون استاندار و فرماندار کاشان گفت: از کل 239 نفرثبت نام کننده در شورای اسلامی شهرهای شش گانه کاشان فقط 4 نفر رد صلاحیت شده اند و 39 نفر دیگر انصراف داده اند.

علیرضا جوادی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان با اعلام این خبر، ازعدم برگزاری انتخابات شورای اسلامی در روستای خنب از توابع بخش مرکزی کاشان به دلیل حد نصاب نرسیدن تعداد ثبت نام کنندگان خبر داد و گفت: با توجه به اینکه تعداد 5 نفر در روستای خنب برای شورای روستا ثبت نام کرده بودند به دلیل انصراف دو نفر از افراد ثبت نام کننده و خارج شدن از حد نصاب برگزاری انتخابات شورای اسلامی در این روستا را نخواهیم داشت.

رئیس برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری در شهرستان کاشان، تعداد داوطلبین انتخابات در 56 روستای شهرستان کاشان را 430 نفر اعلام کرد وگفت: درحال حاضر تعداد 377 نفراز این افراد برای شرکت درانتخابات روستاهای کاشان مانده اند و بقیه یا انصراف داده و یا رد صلاحیت شده اند.

جوادی از حضور 196 نفر داوطلب از بین 239 نفر ثبت نام کننده در 6 شهر کاشان خبرداد و گفت: 43 نفر از این تعداد یا انصراف داده و یا در مراحل بررسی صلاحیت ها متوقف شده اند.

معاون استاندار و فرماندار کاشان از احتمال کاهش تعداد نامزدهای انتخاباتی در شوراهای اسلامی شهر و روستا طی دو روز باقی مانده به برگزاری انتخابات در شهرستان کاشان خبرداد و گفت: در سطح استان اصفهان تنها روستای خنب از توابع بخش مرکزی کاشان به دلیل حد نصاب نرسیدن افراد داوطلب انتخابات برگزار نخواهد شد.

وی همچنین از حضور117 نفرداوطلب ازبین 150 ثبت نام کننده انتخابات شورای شهر کاشان خبرداد و گفت: مردم شهر کاشان برای انتخاب 13 نفر کاندید شورای شهر کاشان باید با آمادگی کامل وارد صندوق های اخذ رای شوند.

فرماندار کاشان ضمن تشکر و قدردانی از پوشش دادن بسیار خوب مطالب انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری از رسانه های خبری و خبرگزاری های شهرستان کاشان گفت: به دلیل اذدحام جمعیت درشعبه اخذ رای جای بررسی کاندیداها و انتخاب نیست، لذا به دلیل اینکه مردم به زحمت نیافتند از کلیه شهروندان کاشانی انتظارداریم با مشارکت خیلی قوی، خوب و آگاهانه خود در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و ریاست جمهوری شرکت کنند.

وی از آمادگی کامل و خوب برگزاری انتخابات با همراهی مردم شهرستان کاشان خبرداد و گفت: هیچگونه مشکلی در برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا وریاست جمهوری در شهرستان کاشان نداریم.

وی با تاکید براینکه انتظارداریم مردم شهرستان کاشان درساعات اولیه رای گیری رای خودشان را به صندوق بیاندازند تا خودشان و مجریان انتخابات راحت باشند. گفت: کلیه تمهیدات لازم برای برگزاری یک انتخابات سالم در شهرستان کاشان اندیشیده شده  ضمن اینکه تعرفه به اندازه کافی پیش بینی شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر