کد خبر: 80694 A

همزمان با اعیاد شعبانیه و در آستانه انتخابات:

مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان از برگزاری جشنی با عنوان "زمزمه برادری" همزمان با اعیاد شعبانیه و در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر در فرهنگسرای مهر خبر داد

ایلنا - کاشان: مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری  کاشان از برگزاری جشنی با عنوان "زمزمه برادری" همزمان با اعیاد شعبانیه و در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر در فرهنگسرای مهر خبر داد.

مهدی نادعلی  در گفتگو با خبرنگارایلنا در کاشان با اعلام این خبر اظهار داشت: این برنامه به منظور ارتقاء فرهنگ زیست شهری و سنتی با اتکاء بر مسائل دینی و مذهبی روزهای 21، 22 و 23 خرداد ماه سال جاری برگزار می شود و تلاش شده تا در جشن زمزمه برادری برنامه­هایی یکپارچه و در خور شأن شهروندان اجرا شود.

مدیر فرهنگسرای مهر نیز با اشاره به همزمانی جشن­های ماه شعبان امسال با انتخابات به تشریح برنامه­های جشن زمزمه برادری پرداخت.

محمد شفافی، اجرای موسیقی سنتی، مولودی خوانی، شعرخوانی، مسابقه حضوری و اهداء جوایز را از جمله مهم­ترین برنامه­های این جشن ذکر کرد.

وی یادآور شد:با توجه به برگزاری همزمان انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهردر جشن زمزمه برادری نمایش طنزی با عنوان حسین آقا کاندیدا می­شود به نویسندگی و کارگردانی محسن خسروی اجرا خواهد شد که در این نمایش حسین حداد به عنوان کاندیدای شورای شهر به بیان مباحث و معضلات موجود در مدیریت شهری می­پردازد.

مدیر فرهنگسرای مهر تصریح کرد: در جشن زمزمه برادری با توجه به میلاد امام حسین(ع)، حضرت ابوالفضل(ع) و امام سجاد(ع) سخنرانان به معرفی اوصاف و ویژگی­های این سه شخصیت والای دینی می­پردازند.

به گفته وی، تقویت روحیه معنوی خانواده­ها، اعتلای معارف دینی، اشاعه و گسترش فرهنگ دینی از جمله اهداف برگزاری این جشن عنوان شده است.

گفتنی است: جشن زمزمه برادری از 21 تا 23 خرداد ماه به مدت 3 شب در فرهنگسرای مهر سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان برگزار می­شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر