کد خبر: 82387 A

مهلت ارسال مقالات کنفرانس ملی تولید برق همزمان با حرارت و برودت و سیستمهای هیبریدی دانشگاه کاشان تا هفتم تیر ماه سال جاری تمدید شد.

ایلنا - کاشان: دبیراجرایی کنفرانس ملی تولید برق همزمان با حرارت و برودت در دانشگاه کاشان گفت: مهلت ارسال مقالات کنفرانس ملی تولید برق همزمان با حرارت و برودت و سیستمهای هیبریدی دانشگاه کاشان تا هفتم تیر ماه سال جاری تمدید شد.

به گزارش خبرنگارایلنا در کاشان، مهدی محمدی مهر در گفتگو با خبرنگاران با اعلام این مطلب افزود: محققان و پژوهشگران سراسر کشور می‌توانند مقالات علمی خود را به دبیرخانه این کنفرانس ارسال نمایند.

مهدی محمدی مهر اظهار داشت: از زمان فراخوان این کنفرانس ملی تاکنون، 60 مقاله از محققان و اعضای هیات علمی دانشگاه های سراسر کشور ارسال شده است.

وی، تجهیزات، فناوری و فرآیند تولید همزمان در مقیاس میکرو و ماکرو، منابع تجدیدپذیر، فسیلی و سیستمهای هیبریدی در تولید برق یا حرارت، روشهای ذخیره سازی انرژی در سیستم های تولید همزمان، کاربردهای صنعتی، مسکونی و تجاری، مطالعات موردی و تجارب موفق، پایداری و قابلیت اطمینان انرژی، امنیت و پدافند غیرعامل و بهینه سازی، مدیریت ریسک، ارزیابی اقتصادی و موانع سرمایه گذاری را از محورهای این کنفراس ذکر کرد.

وی، با اشاره به وضعیت کنونی کشور و اهمیت مباحث مربوط به مصرف سوخت های فسیلی، تجدید پذیر و ارتباط موثر آن با مسایل مهم و حیاتی در زمینه های انرژی اظهار داشت: برگزاری این کنفرانس می تواند فرصت مناسبی برای تبادل آراء، ارائه تحقیقات و مقالات متخصصان و محققان صنعت و دانشگاه باشد.

محمدی مهرخاطر نشان کرد: ارائه مقالات علمی و صنعتی به صورت سخنرانی و پوستر، سخنرانی های کلیدی، کارگاه های آموزشی و میزگردهای تخصصی از برنامه های کنفرانس ملی تولید برق همزمان با حرارت و برودت و سیستمهای هیبریدی می باشد.

این کنفرانس با مشارکت اساتید دانشگاه ها، پژوهشگران، محققان کشور و صاحبان صنایع در زمینه تولید همزمان برق، حرارت و برودت توسط پژوهشکده انرژی دانشگاه کاشان در روزهای ششم و هفتم شهریور ماه 1392 در محل دانشگاه برگزار می‌شود.

آدرس سایت کنفرانس

http://cchp2013.kashanu.ac.ir/fa

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر