کد خبر: 82692 A

بار دیگر حماسه‌ای بزرگ در سرتاسر کشور عزیزمان پدیدارشد و این بار در روز جمعه 24 خردادماه 1392 مردم ولایتمدار، باردیگر مردم آگاه و دشمن‌شناس در اقصی نقاط ایران اسلامی با خلق حماسه‌ی سیاسی گامی بزرگ در تحقق منویات مقام معظم رهبری برداشتند.

ایلنا - کاشان: مدیر آموزش و پرورش کاشان گفت: باردیگر مردم  آگاه و دشمن‌شناس در اقصی نقاط ایران اسلامی با خلق حماسه‌ی سیاسی گامی بزرگ در تحقق منویات مقام معظم رهبری برداشتند

حسین حنطه‌ای طی بیانیه‌ای که یک نسحه آن به دفتر نمایندگی خبرگزاری ایلنا در کاشان ارسال شده است ضمن تجلیل و قدردانی از خلق حماسه سیاسی مردم عزیز کشورمان  گفت: بار دیگر حماسه‌ای بزرگ در سرتاسر کشور عزیزمان پدیدارشد و این بار در روز جمعه 24 خردادماه 1392 مردم ولایتمدار، آگاه و دشمن‌شناس در اقصی نقاط ایران اسلامی با خلق حماسه‌ی سیاسی گامی بزرگ در تحقق منویات مقام معظم رهبری برداشتند.

وی  تصریح نمود: حضور مردم کاشان در پای صندوق‌های رأی جلوه ای با شکوه از حماسه‌ی سیاسی بود که هم درانتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و هم در چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ایجاد شد. اکنون که با خلق این حماسه قلب امام زمان و نایب برحقش خشنود شد و دشمنان انقلاب اسلامی مأیوس شدند سجده شکر به درگاه خدای بی‌انباز می‌ساییم و بر این عزم و همت والا درود می‌فرستیم و امیدواریم با همدلی، همفکری و همکاری، آمال و آرزوهای امام راحل عظیم‌الشأن و منویات رهبر معظم انقلاب محقق گردد. در راستای این حماسه سیاسی موارد ذیل را تقدیم حضور جمیع همکاران عزیز می‌نماییم:
1) این حماسه عظیم را حضور مقام عظمای ولایت حضرت آیت العظمی امام خامنه‌ای مدظله العالی، ملت شریف ایران به ویژه فرهنگیان شریف تبریک و تهنیت عرض می‌نماییم.
2) موفقیت رییس جمهور منتخب حجت‌الاسلام و‌ المسلمین آقای دکتر حسن روحانی را در کسب رأی اعتماد مردم تبریک و تهنیت گفته و از خدای سبحان برای ایشان آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم با استفاده از تمام ظرفیت‌های ممکن بتوانند نسبت به حل مشکلات کشور اسلامی‌مان اقدام نمایند و در تحقق شعارها و اهداف‌ انقلاب اسلامی ایران موفق گردند.
3) به منتخبین شوراهای اسلامی شهر و روستا به ویژه شورای اسلامی شهر کاشان تبریک عرض نموده و امیدواریم در این دوره بتوانند با استفاده از تمام ظرفیت‌های منطقه‌ای در راستای خدمات‌رسانی شایسته به مردم شریف ومتدین این دیار ولایتمدار موفق باشند.
4) از زحمات مدیران محترم و تلاش‌های کلیه‌ی همکاران محترم و پرتلاش که در روز جمعه برای برگزاری باشکوه انتخابات همکاری نمودند و نیز با در اختیار گذاردن کلیه امکانات یکصد و ده واحد آموزشی، در برگزاری انتخابات معاضدت نمودند صمیمانه تقدیر و تشکر می‌نمایم و امیدوارم مرضی رضای خدای سبحان، امام زمان حضرت مهدی و نایب برحقش مقام معظم رهبری مدظله‌العالی قرار بگیرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر