کد خبر: 85081 A

کارشناس فناوری اطلاعات مدیریت آموزش و پرورش کاشان خبر داد:

کارشناس فناوری اطلاعات مدیریت آموزش و پرورش کاشان از پذیرش سه مقاله از فرهنگیان پژوهشگر این شهرستان در همایش ملی فناوری‌های نوین در تعلیم و تربیت خبر داد.

ایلنا: کار‌شناس فناوری اطلاعات مدیریت آموزش و پرورش کاشان از پذیرش سه مقاله از فرهنگیان پژوهشگر این شهرستان در همایش ملی فناوری‌های نوین در تعلیم و تربیت خبر داد.

«آسیه بوستانی طاهری» در گفتگو با خبرنگار ایلنا در کاشان با اعلام این خبر افزود: این همایش با هدف چشم انداز بهره‌مندی هوشمندانه از فناوری‌های نوین در مدارس ایران، شناسایی فناوری در نظام تعلیم و تربیت برگزار می‌شود که ۶۱ مقاله در این همایش پذیرش شده است.

وی اظهار داشت: مقاله پژوهشی «مقایسه شیوه‌های تدریس سنتی و هوشمند در مدارس» کار مشترک «علیرضا فاضل» و «سیداحمد افراشی» یکی از مقاله‌های پذیرفته شده در این همایش است.

به گفته وی، «حسین عسگری‌پور» و «معصومه سربند ارمکی» مقاله «نقش مسوولان در انقلاب آموزشی نوین و مدارس هوشمند» و «فاطمه نیکونژاد» مقاله خود را با موضوع «استفاده از وبلاگ آموزشی در تدریس» را در این همایش ارائه خواهند کرد.

وی تصریح کرد: ارتقای سواد اطلاعاتی و رسانه‌ای معلمان، از جمله ضرورت‌های اثر گذار بر امر آموزش خلاق و مدیریت آموزشی در هزاره سوم است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

وی گفت: با توجه به تحولات عظیم در حوزه‌های گوناگون فناوری و از سویی رسالت آموزش و پرورش مبنی بر استفاده هوشمندانه از فناوری‌های نوین از سوی معاونت پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش استان اصفهان برگزار می‌شود.

بوستانی افزود: همایش ملی فناوری‌های نوین در تعلیم و تربیت روزهای نهم و دهم تیرماه در سالن همایش باغ ابریشم اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان برگزار خواهد شد.

همایش ملی فناوری‌های نوین در تعلیم و تربیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر