کد خبر: 85175 A

به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر اجرا می‌شود:

مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان از برگزاری شصت و نهمین کوهگشت خانوادگی به روستای خنب این شهرستان خبر داد.

ایلنا: مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان از برگزاری شصت و نهمین کوهگشت خانوادگی به روستای خنب این شهرستان خبر داد.

مهدی نادعلی در گفتگو با خبرنگارایلنا درکاشان با اعلام این خبر گفت: به مناسبت هفته­ مبارزه با مواد مخدر شصت و نهمین کوهگشت خانوادگی به روستای خنب کاشان برگزار می‌شود.

وی افزود: خانواده‌های کاشانی مسیر ۲ کیلومتری روستای سرسبز و خوش آب و هوای خنب را با پای پیاده طی می‌کنند.

به گفته وی، اداره ورزش و تفریحات سالم سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان در ادامه برنامه‌های ورزش‌های همگانی و کوهگشت‌ها و دشت گشت‌های خود، شصت و نهمین کوهگشت خانوادگی خود را جمعه ۱۴ تیر ماه به مقصد روستای زیبای خنب برگزار می‌کند.

مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان اظهار داشت: اتوبوس‌های سازمان اتوبوسرانی کاشان ساعت ۷: ۳۰ دقیقه صبح جمعه در میدان ۱۵ خرداد شهرستان کاشان آماده سرویس‌دهی به خانواده‌های کاشانی خواهند بود.

مهدی نادعلی، استفاده از طبیعت و هوای پاک، ترویج و نهادینه کردن ورزش همگانی در جامعه و خاطره یکروز به یادماندنی را از جمله اهداف برگزاری کوهگشت خانوادگی ذکر کرد.

وی، توزیع بروشور‌های پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر را از جمله برنامه‌های جانبی این کوهگشت نام برد.

شایان ذکر است: شصت و نهمین کوهگشت خانوادگی توسط اداره ورزش و تفریحات سالم سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان و با همراهی و همکاری شهرداری، اداره ورزش و جوانان و نیروی انتظامی برگزار می‌شود.

روستای خنب، یکی‌از روستاهای بسیار کهن و قدیمی بخش مرکزی کاشان است که در منطقه کوهستانی واقع شده و دارای جاذبه‌های طبیعی و گردشگری و زیارتی از جمله مرقد مطهر امامزاده طاهر (ع) از نوادگاه حضرت امام سجاد (ع)، غارتاریخی مظفر، زیارت حسنیه، تنگه دیدنی دربند، دشت وسیع گل محمدی و درختان قطور گردو و بادام است.
در طول هفته بیش از ده هزار نفر از کوهنوردان و گردشگران برای تفریح، زیارت و ورزش به روستای خنب سفر می‌کنند.
روستای خنب با جمعیت بیش از ‪ ۵۰۰‬نفر در ‪ ۱۵‬کیلومتری جنوب غربی کاشان و پنج کیلومتری آزاد راه قم - کاشان - اصفهان واقع شده است.

هفته مبارزه با مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر