کد خبر: 85261 A

رئیس اداره ورزش و جوانان کاشان درگفتگو با ایلنا:

درخششی که امیر غفور در برد با بازی تیم ایتالیا آن هم در زمین حریف انجام شد نشان داد که هرچه تیم والیبال ملی ایران بازی‌های دیگر را پشت سر می‌گذارد قابلیت‌ها و توانمندی‌های بازیکنان ایرانی بیشتر می‌شود.

ایلنا: معاون مدیر کل و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان گفت: پیروزی ارزشمند والیبال ایران به ایتالیا با درخششش امیر غفور والیبالیست کاشانی انجام شد.

حسین حیدریان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان ضمن تبریک پیروزی تیم ملی والیبال ایران در مقابل ایتالیا با درخشش امیر غفور گفت: درخششی که امیر غفور در برد با بازی تیم ایتالیا آن هم در زمین حریف انجام شد نشان داد که هرچه تیم والیبال ملی ایران بازی‌های دیگر را پشت سر می‌گذارد قابلیت‌ها و توانمندی‌های بازیکنان ایرانی بیشتر می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان کاشان ضمن آرزوی موفقیت و پیروزی برای تیم ملی والیبال کشورمان در بازی‌های بعدی جهانی گفت: برای شهرستان کاشان و تیم باریج اسانس کاشان باعث افتخار است که توانسته با ترکیب بزرگان کشور در لیگ امسال فرزندانی امثال امیر غفور را تربیت نماید تا بتواند برای کشورمان چنین عظمت و بزرگی‌هایی بدست آورد.

نمایندگی خبرگزاری ایلنا در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل این پیروزی را تبریک می‌گوید.

امیر غفور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر