کد خبر: 85584 A

امام جمعه آران و بیدگل:

به‌زودی اقدامات جدید ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان آران و بیدگل در حرمهای شریفین در کشور عراق آغاز می‌شود

ایلنا: امام جمعه آران و بیدگل گفت به‌زودی اقدامات جدید ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان آران و بیدگل در حرم‌های شریفین در کشور عراق آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در آران و بیدگل حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی امام جمعه شهرستان آران و بیدگل در بیست و ششمین جلسه اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان با تاکید براینکه کمک به ستاد بازسازی عتبات عالیات قطعا ثواب مضاعف دارد اظهار داشت: از ابتدا دشمنان مسلمانان بدنبال نا‌امنی در کشور عراق بودند و در حال حاضر نیز سلفی‌ها و باقیمانده حزب بعث بدنبال تنش و ناامنی در عراق هستند.

مسئول سیاستگذاری این ستاد در ادامه گفت: عده‌ای از طریق اعتقادات بعضی از علمای سلفی مانند وهابی‌ها و مفتی‌های افراطی یک حرکت هماهنگ برعلیه شیعه در منطقه به راه انداخته‌اند که متاسفانه منجر به شهادت شیعیان مظلوم در بعضی کشور‌ها همچون مصر شده است.

موسوی افزود: آسیب رساندن به قبور ائمه اطهار و صحابه از اقدامات شنیع این گروه‌ها می‌باشد که وظیفه ماست که در بازسازی این مکان‌ها اقدام نماییم و در این شرایط کمک به ستادهای بازسازی عتبات عالیات قطعا ثواب مضاعف دارد.

امام جمعه آران و بیدگل تاکید کرد: همه این اقدامات مظلومیت شیعه را اثبات می‌کند ودر برابر این موارد باید صبر پیشه کنیم که انشاالله این امر منجر به ظهور آقا امام زمان (عج) شود.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام تفکری مسئول امور مشارکتهای مردمی و نماینده امام جمعه در این ستاد ضمن تشریح عملکرد برنامه‌های آتی ستاد از اقدامات فرهنگی و تبلیغی در سطح شهرستان خبرداد.

مرشدی عضو ستاد و همچنین عدالت‌پور مسئول عتبات عالیات آران و بیدگل نیز در مورد برنامه‌های ستاد مواردی را بیان و به تصویب اعضا رساندند.

امام جمعه آران و بیدگل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر