کد خبر: 86534 A

رییس مرکز مشاوره مدیریت آموزش و پرورش کاشان:

رییس مرکز مشاوره مدیریت آموزش و پرورش کاشان از برگزاری کارگاه‌های مشاوره تحصیلی با شرکت دانش آموزان سال سوم متوسطه این شهرستان خبر داد.

ایلنا: رییس مرکز مشاوره مدیریت آموزش و پرورش کاشان از برگزاری کارگاه‌های مشاوره تحصیلی با شرکت دانش آموزان سال سوم متوسطه این شهرستان خبر داد.

«حسین عنایتی» در گفتگو با خبرنگار ایلنا در کاشان با اعلام این خبر گفت: این کارگاه‌ها، به منظور آمادگی دانش آموزان قبل از شرکت در آزمون سراسری دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و برنامه‌ریزی دانش آموزان برای موفقیت در آزمون سال آینده برگزار می‌شود.

وی افزود: دانش آموزان شرکت کننده در این کارگاه‌ها، با شیوه‌های مطالعه و برنامه ریزی برای کنکور در تابستان، رشته‌های تحصیلی و مراکز دانشگاهی، همچنین شیوه‌های تست زنی و مدیریت زمان آشنا می‌شوند.

به گفته وی، این کارگاه‌ها در گروه‌های ۴۰نفری به تفکیک دختر و پسر، در روزهای نهم تا پانزدهم تیرماه در سالن اجتماعات مرکز مشاوره مدیریت آموزش و پرورش کاشان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به تشکیل پایگاه انتخاب رشته در مرداد ماه برای داوطلبان آزمون سال جاری افزود: در سال گذشته، بیش از یک هزار دانش آموزان در این پایگاه از راهنمایی‌های مشاوران مرکز مشاوره آموزش و پرورش کاشان استفاده کردند.

حسین عنایتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر