کد خبر: 86536 A

مدیر مدرسه دوومیدانی مدیریت آموزش و پرورش کاشان:

مدیر مدرسه دوومیدانی مدیریت آموزش و پرورش کاشان از راهیابی پنج دانش آموز این شهرستان به مسابقات دو و میدانی نونهالان کشور خبر داد.

ایلنا: مدیر مدرسه دوومیدانی مدیریت آموزش و پرورش کاشان از راهیابی پنج دانش آموز این شهرستان به مسابقات دو و میدانی نونهالان کشور خبر داد.

«حسن فخرالدینی» در گفتگو با خبرنگار ایلنا در کاشان با اعلام این خبر گفت: این دوره از مسابقات به صورت منطقه‌ای برگزار می‌شود که استان فارس میزبان استان‌های فارس، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و اصفهان خواهد بود.

به گفته وی، «عطا اله مزدیان» با کسب رکورد ۷۲/۴۸ (۴۸ متر و ۷۲ سانتی‌متر) در رشته پرتاب دیسک، «علیرضا ایزدی فر» با رکورد ۰۸/۱۳ (۱۳ متر و ۸ سانتی م‌تر) در رشته پرتاب وزنه و «علیرضا میرابی» با رکورد دو دقیقه و ۲۰ ثانیه در رشته دوی ۸۰۰ م‌تر، با کسب عنوان قهرمانی استان اصفهان به این مسابقات راه پیدا کردند.

وی اظهار داشت: «سعید قدیری فرد» با رکورد ۱۵ ثانیه و ۲۸ صدم ثانیه و «حمید رضا تولیت» با رکورد ۱۵ ثاینه و ۳۲ صدم ثانیه، در رشته ۱۰۰ متر با مانع توانستند به ترتیب با کسب عنوان‌های اول و دوم مسابقات استان اصفهان در مسابقات کشوری شرکت کنند.

فخرالدینی افزود: مسابقات قهرمانی دو و می‌دانی نونهالان کشور روزهای ۱۳ و ۱۴ تیرماه در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار خواهد شد.

حسن فخرالدینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر