کد خبر: 86865 A

به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر؛

به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر خانواده‌های کاشانی امروز در شصت و نهمین کوهگشت خانوادگی سازمان رفاهی تفریحی کاشان مسافت ۳ کیلومتری روستای خنب و ارتفاعات آن را پیمودند.

ایلنا: به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر خانواده‌های کاشانی امروز در شصت و نهمین کوهگشت خانوادگی سازمان رفاهی تفریحی کاشان مسافت ۳ کیلومتری روستای خنب و ارتفاعات آن را پیمودند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کاشان، مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگاران گفت: توجه به ورزش‌های همگانی برای ایجاد نشاط و سلامتی و استفاده از طبیعت برای رفع خستگی‌های فکری و جسمی از اولویت اول توسعه ورزش همگانی توسط سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان است.

مهدی نادعلی با اشاره به برگزاری ۶۹ برنامه کوهگشت توسط این سازمان گفت: استقبال خانواده‌های کاشانی از برنامه‌های کوهگشت و دشت گشت خانوادگی، وظیفه سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان را در این راه سنگین‌تر از قبل نموده است.

به گفته وی برگزاری کوهگشت‌ها و دشت گشت‌های خانوادگی، اثرات مثبتی بر تامین سلامت و نشاط و شادابی جامعه شهری کاشان داشته است.

مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی کاشان در ادامه اظهار امیدواری کرد با همکاری دستگاه‌ها و نهادهای شهرستان کاشان به مناسبت‌های مختلف برنامه‌های کوهگشت و دشت کشت خانوادگی را با قوت بیشتری برگزار نماید.

مدیر اداره ورزش و تفریحات سالم سازمان رفاهی تفریحی کاشان نیز گفت: ترویج ورزش‌های همگانی در جامعه یکی از مهم‌ترین اهداف اداره ورزش و تفریحات سالم سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان است.

سجاد مظفری تبار یاد آورشد: برگزاری کوهگشت‌های خانوادگی برای اقشار مختلف جامعه می‌تواند توسعه ورزش همگانی و ایجاد سلامت پایدار جامعه را به دنبال داشته باشد.

وی با اشاره به حضور ببش از یک هزارنفر از خانواده‌های کاشانی در شصت و نهمین کوهگشت خانوادگی به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر گفت: توسعه پایدار جامعه با ایجاد فرهنگ ورزش و سلامت در جامعه امکان پذیرخواهد بود.

در این مراسم سازمان رفاهی تفریحی کاشان از خانواده‌های کاشانی با نان و کره و مربا و چایی پذیرایی کرد.

شصت و نهمین کوهگشت خانوادگی سازمان رفاهی تفریحی کاشان با حضور بیش از یک هزار نفر از خانواده‌های کاشانی، رئیس اداره ورزش و جوانان کاشان، نماینده خبرگزاری ایلنا در کاشان و خبرنگار هفته نامه آرمان کاشان، با هدف تقویت روحیه و نشاط و ترویج ورزش همگانی به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر برگزارشد.

زمان بسیار کم، عدم استقرار سطل زباله در مسیر کوهگشت، نبود راهنما در بین خانواده‌های کاشانی در این کوهگشت و عدم برنامه ریزی جهت سخنرانی مسئولان فرهنگی و ورزشی در این کوهگشت مهم‌ترین انتقادی بود که اکثر کوهنوردان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ایلنا در طول مسافت کوهگشت داشتند، آن‌ها عقیده داشتند اگر مراسم این کوهشگت از ساعت ۶ صبح از محل ورودی روستا شروع می‌شد و تا ساعت ۹ صبح با طی مسیر ارتفاعات به طرف امامزاده طاهر این روستا ادامه می‌داشت و صبحانه را به جای اینکه در دستان خود و در بین راه مصرف کنند در جوار امامزاده و در محیطی سالم و بهداشتی مصرف می‌کردند خیلی بهتر بود.

شصت و نهمین کوهگشت خانوادگی کاشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر