کد خبر: 87700 A

در راستای اجرای طرح حمایت از فعالیت‌ها و برنامه‌های کانون‌های فرهنگی؛

در راستای اجرای طرح حمایت از فعالیت‌ها و برنامه‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان، تفاهم‌نامهٔ برنامه‌های سال ۹۲ کانون‌های شهرستان آران و بیدگل منعقد شد.

ایلنا: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل گفت: در راستای اجرای طرح حمایت از فعالیت‌ها و برنامه‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان، تفاهم‌نامهٔ برنامه‌های سال ۹۲ کانون‌های شهرستان آران و بیدگل منعقد شد.

میثم نمکی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در آران و بیدگل با اعلام این خبر افزود: این تفاهم‌نامه در قالب ده برنامه محوری متشکل از فعالیت‌های کتابخوانی، آموزش و پژوهش، قرآنی، طرح تربیتی چهره به چهره در کانون، فرهنگ‌سازی نماز جماعت، طرح‌های ویژه و فاخر و به‌ویژه طرح اوقات فراغت تابستان با عنوان «آسمانی‌ها» اجرا می‌شود.

وی یادآور شد: تقویت روح خدا محوری، توجه به نقش تربیتی کانون‌ها، توجه به گروه‌های مختلف سنی، بروز و ظهور استعداد‌ها و خلاقیت‌ها، ترویج فرهنگ مهدویت، ایثارو شهادت، اقامهٔ نماز، عفاف وحجاب، ترویج آموزه‌های معصومین و سیرهٔ نبوی و تحقق منویات امام راحل و مقام معظم رهبری در حوزهٔ مسجد و بصیرت و... از جمله سیاست‌های مد نظر در محور‌های ده گانه است.

گفتنی است بیش از پنجاه کانون ثبتی فرهنگی هنری مسجد در شهرستان آران و بیدگل مشغول به فعالیت است.

کانون‌های فرهنگی‌هنری مساجد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر