کد خبر: 88395 A

رییس دانشگاه کاشان:

بر اساس رتبه بندی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، این دانشگاه در بین دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و موسسات وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رتبه هفدهم را کسب کرد.

ایلنا - کاشان: رییس دانشگاه کاشان گفت: بر اساس رتبه بندی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، این دانشگاه در بین دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و موسسات وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رتبه هفدهم را کسب کرد.

عباس کتابی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در کاشان با اعلام این خبر اظهار داشت: بر اساس این رتبه بندی دانشگاه کاشان از امتیاز ۷۰/۸۵ سال ۹۰ به امتیاز ۴۷/۱۱۷ در سال۹۱صعود کرده است.

وی افزود: افزایش فعالیت‌های علمی و تحقیقاتی در حوزه‌های مختلف از جمله افزایش در تعداد مقالات، استناد‌ها، اختراعات و اکتشافات از جمله موفقیت علمی این دانشگاه در کسب این رتبه بوده است.

رییس دانشگاه کاشان، به رشد تولید علم ایران در جهان اشاره کرد ویادآور شد: تولید علم ایران از رتبه شانزدهم سال گذشته به رتبه پانزدهم در سال جاری ارتقاء یافته است.

کتابی، با اشاره به سند چشم انداز دانشگاه کاشان که این دانشگاه بایستی در جایگاه پنج دانشگاه بر‌تر کشور قرار گیرد خاطر نشان کرد: با ارتقاء سطح علمی و آموزشی و همکاری مجموعه کارکنان دانشگاه بر اساس تدوین برنامه‌های عملیاتی این سند چشم انداز، می‌توان به این موفقیت دست یافت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر