کد خبر: 88541 A

مدیر مجتمع معلولان شهید فهمیده کاشان:

مدیر مجتمع معلولان شهید فهمیده کاشان، از کسب هشت عنوان برتر مسابقات قرآن استان اصفهان توسط دانش آموزان این مرکز آموزشی در اولین حضورشان در مسابقات استانی خبر داد.

ایلنا - کاشان: مدیر مجتمع معلولان شهید فهمیده کاشان، از کسب هشت عنوان بر‌تر مسابقات قرآن استان اصفهان توسط دانش آموزان این مرکز آموزشی در اولین حضورشان در مسابقات استانی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان «حسنعلی هادی» در جمع خبرنگاران با اعلام این مطلب افزود:، «نرگس ابراهیمی» و «فاطمه فاتحی‌نژاد» رتبه اول رشته قرائت قرآن و «رقیه ابولی»، رتبه اول رشته احکام در گروه دانش آموزان معلول کم توان ذهنی را به دست آوردند.

وی اظهار داشت: «عطیه کریمی» و «فاطمه رشیدی» در رشته قرائت قرآن، «محمد خاوری» در رشته اذان گروه دانش آموزان نابینا مقام‌های اول استان اصفهان را کسب کردند.

به گفته وی، در بخش مسابقات احکام دانش آموزان نابینا «سید مهدی سجادزاده» و «سیمه سادات بصیری» به ترتیب رتبه‌های اول و دوم مسابقات قرآن دانش آموزان معلول استان اصفهان را به دست آوردند.

مدیر مجتمع معلولان شهید فهمیده کاشان تصریح کرد: برگزاری این قبیل برنامه‌ها می‌تواند باعث تقویت روحیه اعتماد به نفس در معلولان جامعه شود و آن‌ها را به خود باوری و نقش آفرینی در جامعه امیدوار کند.

هادی تاکید کرد: توجه مسولان امر به توانمندیهای دانش آموزان معلول به ویژه گروه نابینا می‌تواند در بردارنده موفقیت‌های چشمگیر آن‌ها در مسیر توسعه جامعه و جلوگیری از انزوا ی آن‌ها باشد.

مسابقات قرآن و احکام دانش آموزان استثنایی استان اصفهان، اردیبهشت ماه گذشته در شهر اصفهان برگزار شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر