کد خبر: 88586 A

کلنگ احداث جاده مواصلاتی آران و بیدگل به میدان زجاجی کاشان با حضور سرپرست مدیریت ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان، فرماندار آران و بیدگل و جمعی از مسئولان این شهرستان بر زمین زده شد.

ایلنا - کاشان: کلنگ احداث جاده مواصلاتی آران و بیدگل به میدان زجاجی کاشان با حضور سرپرست مدیریت ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان، فرماندار آران و بیدگل و جمعی از مسئولان این شهرستان بر زمین زده شد.

.به گزارش خبرنگار ایلنا از کاشان، فرماندار آران و بیدگل عصر روز گذشته در حاشیه برگزاری این مراسم، تقارن آن را با حلول ماه مبارک رمضان به فال نیک گرفت و اطهار داشت: آران و بیدگل از منظر پدافند غیر عامل راه دسترسی به مرکز کاشان با مشکل مواجه است که با احداث این جاده این امر مرتفع می‌شود.

روح‌الله سلگی افزود: طبق مناقصه‌ای که شنبه گذشته در اداره‌ کل راه و شهرسازی استان انجام شد، با انعقاد قرارداد با پیمانکار، تا 10 روز آینده، پروژه به وی واگذار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: این جاده به نوعی جاده جدید و قدیم آران و بیدگل به کاشان را به هم متصل می‌کند و در انتها با یک پل زیر گذر و عبور از خط راه آهن به میدان زجاجی در کاشان متصل می‌شود.

فرماندار آران و بیدگل با بیان این که خیابان کارگر کاشان به دلیل ترافیک بالا به خصوص در هنگام برگزاری نمایشگاه مشکلاتی را برای همشهریان در پی داشته تصریح کرد: برخی نظریه‌ها بر این بود که اعتبار این پروژه صرف ترمیم و بهبود این خیابان شود اما طبق جمع‌بندی نظرات کارشناسان به ویژه کارشناسان اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان، در نهایت این طرح به تصویب رسید.

سلگی با تأکید بر فعالیت‌های عمرانی دولت‌های نهم و دهم به خصوص در زمینه گسترش جاده‌ها ابراز داشت: در 10 سال گذشته نسبت به قبل از آن در کشور سه برابر توسعه جاده‌ای داشتیم اما در این مدت در آران و بیدگل این امر به اندازه یک وجب نیز محقق نشده است.

سلگی در پایان با تشکر از مسئولان اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان و همچنین تلاش‌های نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی برای تحقق این امر متذکر شد: انتظار می‌رود این پروژه بدون وقفه و مشکلی تا پایان سال 92 به بهره‌برداری برسد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر