کد خبر: 90171 A

فرماندارشهرستان آران و بیدگل:

آمار بالای شهدای شهرستان آران و بیدگل نیازمند اطلاع رسانی ملی است و این میسر نیست مگر با برگزاری یادواره‌های شهدای این منطقه به‌صورت ملی تا اطلاع‌رسانی خوبی انجام شود.

ایلنا: فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: آمار بالای شهدای این شهرستان نیازمند اطلاع رسانی ملی است و این میسر نیست مگر در این صورت که برگزاری یادواره‌های شهدای این منطقه بصورت ملی تا اطلاع رسانی خوبی انجام شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در آران و بیدگل، فرماندار آران و بیدگل در نشست با معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان با اشاره به رتبه نخست ایثارگری شهرستان آران و بیدگل در کشور گفت: این شهرستان با ویژگی‌های بارز ایثار و شهادت و در طراز مقام اول ایثارگری کشور می‌طلبد تا اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به مطالبات خانواده‌های معظم شهدای این منطقه توجه بیشتری نماید.

«روح الله سلگی» افزود: آمار بالای شهدای این شهرستان نیازمند اطلاع رسانی ملی است و این میسر نیست مگر در این صورت که برگزاری یادواره‌های شهدای این منطقه بصورت ملی تا اطلاع رسانی خوبی انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: باید با برنامه ریزی مدون، یادواره‌هایی برای شهدا در بخش‌های مرکزی، کویرات و کل شهرستان و یادواره‌هایی برای شهدای برجسته این منطقه مانند شهید شمس آبادی (عامل ترور محمدرضا شاه پهلوی) به صورت جامع برگزار نماییم.

وی تصریح کرد: اکنون باید تلاش کنیم تا فرهنگ جبهه وشهادت برای مردم ایران زمین و بخصوص نسل جوان جاری بماند.

فرماندار آران و بیدگل در ادامه با بیان اینکه فرهنگ عاشورایی در این شهرستان طنین انداز است افزود: آران و بیدگل به عنوان شهر نمونه قرآنی و ایثارگری باید بیشتر در استان و کشور معرفی شود.

وی کسب رتبه اول کشوری آیین جزءخوانی قرآن کریم در حرم امامزاده محمدهلال بن علی (ع) از سوی شورای عالی قرآن در سال گذشته را یادآور شد و گفت: برگزاری منظم آیین جزءخوانی قرآن کریم در امامزاده محمدهلال بن علی (ع) در ماه مبارک رمضان امسال و پخش زنده از شبکه‌های اصفهان و قرآن و معارف سیما باعث شده است تا آیین جزء خوانی در این شهرستان به عنوان فاخر‌ترین حرکت قرآنی کشور در رسانه‌های ملی نام برده شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر