کد خبر: 91695 A

«سیدجلال جلیلی نوش آبادی» با مقاله تحقیقی «مدرسه‌هایی که درخت ندارند» رتبه دوم بخش مکتوب جشنواره را کسب کرد.

ایلنا: معاون پژوهش و برنامه ریزی مدیریت آموزش و پرورش کاشان گفت: «سیدجلال جلیلی نوش آبادی» با مقاله تحقیقی «مدرسه‌هایی که درخت ندارند» رتبه دوم بخش مکتوب جشنواره را کسب کرد.

«علیرضا فاضل دربندی» در گفتگو با خبرنگار ایلنا در کاشان با اعلام این خبر افزود: اولین جشنواره رسانه علم و فناوری در سه قالب مکتوب، دیداری و شنیداری با هدف ترویج و توسعه علم در ایران اسلامی توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.

به گفته وی، باید گفتمان علمی به عنوان یک فرهنگ در جامعه فراگیر شود که در این مسیر رسانه و صاحبان قلم نقش اول را بر عهده دارند.

وی اظهار داشت: از میان ۷۰۸ اثر ارسالی به نخستین جشنواره رسانه، علم و فناوری، حدود ۱۴۱ اثر به داوری شد و سیدجلال جلیلی نوش آبادی، به عنوان دوم در محور یادداشت و سرمقاله را کسب کرد.

وی عنوان کرد: آیین اختتامیه نخستین جشنواره علم، رسانه و فناوری روز ۳۱ خرداد درمرکز بین المللی همایش‌های صداوسیما با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، سخنگوی دولت، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

فاضل گفت: در نخستین جشنواره علم، رسانه و فناوری، سه نفر از فرهنگیان کاشان، مقاله‌هایی با موضوع فناوری و ترویج علم در مدارس را ارائه کرده بودند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر