کد خبر: 93714 A

عضو سیاست گذاری ستاد روحانی در استان اصفهان:

بزرگ‌ترین دستاورد انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم و خیزش مردمی در انتخاب دکتر حسن «روحانی» این بود که مردم خواسته‌هایشان را از طریق صندوق رای اعلام و پی‌گیری کردند و موجب شد تا رئیس جمهوری اعتداگرا انتخاب شود.

ایلنا: عضو سیاست گذاری ستاد روحانی در استان اصفهان گفت: بزرگ‌ترین دستاورد انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم و خیزش مردمی در انتخاب دکتر حسن «روحانی» این بود که مردم خواسته‌هایشان را از طریق صندوق رای اعلام و پی‌گیری کردند و موجب شد تا رئیس جمهوری اعتداگرا انتخاب شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در آران و بیدگل «تهرانی» رئیس شورای سیاست‌گذاری ستاد تبلیغات ریس‌جمهور منتخب در استان اصفهان در مراسم ضیافت افطاری که با حضور جمع زیادی از فعالین سیاسی و ستادهای دکتر روحانی و دیگر فعالین نامزد‌های ریاست جمهوری شهرستان آران و بیدگل در تالار فیروزه این شهر برگزار شده بود، ضمن تقدیر و تشکر از حضور گسترده مردم در دراین دور از انتخابات گفت: علیرغم اینکه اصلاح طلبان سال‌های گذشته در سراسر کشور با محدویت‌های فراوانی از نظر مالی، سیاسی و امنیتی برخوردار بودندT ولی دراین انتخابات به موقع و خوبی درخشیدند و توانستند کمک کنند تا فردی به عنوان دلسوز واقعی مردم و کشور به عنوان رئیس جمهوری اعتدال گرا انتخاب شود.

وی با اشاره به اینکه امیدواریم با انتخاب دکتر روحانی به عنوان رئیس جمهوری اعتدال گرا کشور در مسیر و ریل عقلانی قرار گیرد تصریح نمود: بسیاری از امکانات که در تاریخ و دوران طلایی ۸ ساله کشورمان که بی‌نظیر بود و می‌توانست درسطح بین الملل و داخل کشور بکار گرفته شود به علت بی‌تدبیری و ضعف مدیریت به هدر رفت.

تهرانی به نقش هاشمی، خاتمی و ایثار دکتر عارف در حمایت از دکتر حسن روحانی و انتخاب ایشان به عنوان رئیس جمهور منتحب اشاره کرد و گفت: این اتصال‌های شگرف مردمی و نقش این دوستان تبدیل به موجی گسترده و غیر منتظره از حمایت از روحانی در سراسر کشور شد.

وی بزرگ‌ترین دستاورد‌های کشور را به پای رفتن مردم به پای صندوق‌های رای دانست و گفت: بزرگ‌ترین دستاورد انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم و خیزش مردمی در انتخاب دکتر حسن «روحانی» این بود که مردم خواسته‌هایشان را از طریق صندوق رای اعلام و پی‌گیری کردند و موجب شد تا رئیس جمهوری اعتدال‌گرا انتخاب شود.

وی انتخابات ریاست جمهوری این دوره را یکی از کم خرج‌ترین و آرام‌ترین انتخابات کشورمان دانست و گفت: اتفاقی که در این دوره از انتخابات افتاد همانند ۲ خرداد در سطح منطقه الگو شد.

تهرانی به اتفاقات و انقلاب‌هایی که در کشورهای مصر، سوریه و دیگر کشورهای اسلامی رخ داده اشاره کرد و گفت: در حالی که انتخابات در کشورمان به راحتی و بدون هیچگونه اتفاقی برگزار می‌شود مشاهده می‌کنیم که مردم این کشور‌ها برای تحقق خواسته‌های خود دست به اسلحه و خشونت می‌زنند.

تهرانی با تاکید بر مبارک و میمون بودن نتیجه این دور از انتخابات ریاست جمهوری و حفظ اصالت دموکراسی و مردم سالاری دینی گفت: مخالفین نتیجه این دور از انتخابات سعی دارند خواسته‌های مردم را افزایش دهند تا در دولت جدید نارضایتی ایجاد نمایند.

وی خاطرنشان کرد: بیکاری، تورم و عدم تخصیص بودجه عمرانی با گذشت ۵ ماه از سال جدید، مهم‌ترین مشکل پیش روی دولت جدید است.

شایان ذکر است که پس از صرف افطار «حسن خوش‌چشم» مسئول ستاد دکتر روحانی در آران و بیدگل به حاضران خیرمقدم گفت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر