کد خبر: 94477 A

با عنوان جام رمضان صورت می‌گیرد؛

رئیس هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی شهرستان کاشان، از برگزاری اولین دوره مسابقات «فوتسال و والیبال» چهار جانبه بخش‌ها و شهرهای نیاسر، قمصر، مرکزی (مشکات) و برزک تحت عنوان «جام رمضان» به میزبانی شهر مشکات خبر داد.

ایلنا - کاشان: رئیس هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی شهرستان کاشان، از برگزاری اولین دوره مسابقات «فوتسال و والیبال» چهار جانبه بخش‌ها و شهرهای نیاسر، قمصر، مرکزی (مشکات) و برزک تحت عنوان «جام رمضان» به میزبانی شهر مشکات خبر داد.

سید علی افراشی در گفتگو با خبرنگار ایلنا درکاشان با اعلام این خبر اظهار داشت: در این دوره از مسابقات که به مناسبت ماه مبارک رمضان درشهر مشکات بخش مرکزی کاشان برگزار می‌شود، بانوان و آقایان بخش‌ها و شهر‌ها در مسابقات «فوتسال و والیبال» با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

به گفته وی، این دوره از مسابقات از امروز ۱۴ تا ۲۳ مرداد ماه در شهر مشکات بخش مرکزی کاشان برگزار می‌شود.

وی گفت: در این دوره از بازی‌ها ۱۶ تیم ویژه آقایان و بانوان بخش‌ها و شهر‌ها در مسابقات «فوتسال و والیبال» به رقابت می‌پردازند.

رئیس هیات ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی محلی شهرستان کاشان افزود: در این دوره از مسابقات به تفکیک ۱۴ مرداد ماه فوتسال ویژه آقایان در بخش نیاسر و برزک، مرکزی و بخش قمصر، ۱۵ مرداد ماه والیبال ویژه بانوان در بخش برزک و مرکزی، بخش نیاسرو قمصر، ۱۶ مرداد ماه فوتسال ویژه بانوان در بخش مرکزی و قمصر، بخش نیاسر وبرزک، ۱۷ مرداد ماه والیبال ویژه آقایان در شهر برزک و نیاسر، شهرقمصرو مشکات، ۲۰مرداد ماه فوتسال ویژه آقایان شهر مشکات و برزک، شهرقمصر و نیاسر، ۲۱ مرداد ماه والیبال ویژه بانوان شهرقمصرومشکات، شهرنیاسرو برزک، ۲۲ مرداد ماه والیبال ویژه آقایان در بخش مرکزی ونیاسر، بخش قمصر و برزک و ۲۳ مرداد ماه فوتسال ویژه بانوان شهر برزک و نیاسر، شهرقمصر و مشکات برگزار می‌شود.

افراشی گفت: در پایان هردوره از مسابقات به تیم‌های برنده جوائزی به رسم یادبود اهداء می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر