کد خبر: 95523 A

همزمان با سراسر کشور:

نماز باشکوه عید سعید فطر به امامت حجت الاسلام و المسلمین سید محمد موسوی امام جمعه آران و بیدگل، نماینده مردم شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی و جمع کثیری از زائران در صحن جنوبی حرم مطهر حضرت محمد هلال بن علی (ع) اقامه شد.

ایلنا: نماز باشکوه عید سعید فطر به امامت حجت الاسلام و المسلمین سید محمد موسوی امام جمعه آران و بیدگل با حضور نماینده مردم شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی و جمع کثیری از زائران در صحن جنوبی حرم مطهر حضرت محمد هلال بن علی (ع) اقامه شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در آران و بیدگل حجت الاسلام موسوی پس از اقامه نماز سعید فطر در جمع نمازگزاران و زائران زیادی که از شهرهای مختلف به این بارگاه مشرف شده بودند طی سخنانی، ضمن تبریک عید سعید فطر از حضور بسیار پرشور مردم شهرستان دارالشهدای آران و بیدگل در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس تقدیر و تشکر کرد و گفت: مردم این دیار از قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران نقش یه سزایی در پیروزی انقلاب اسلامی ایران و حفظ دستاوردهای آن داشته‌اند.

موسوی به اتفاقات کشور مصر و سوریه اشاره کرد و گفت: متاسفانه با اتفاقاتی که در کشور مصر به وجود آمده اوضاع این کشور بسیار وخیم و بحرانی است.

وی حفظ وحدت را عامل اصلی پیروزی انقلاب کشورهای اسلامی دانست و گفت: درصورتی که تمام گروههای سیاسی با حفظ وحدت در جهت مبارزه با توطئه‌های کشور مستکبر آمریکا و صهیونیست بایستند پیروز خواهد شد.

شایان ذکر است اقامه نماز عید سعید فطر امسال شهرستان آران و بیدگل در صحن امامزاده محمد هلا بن علی (ع) این شهرستان به امامت حجت الاسلام موسوی امام جمعه این شهر با حضور  عباسعلی منصوری نماینده مردم شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل درمجلس شورای اسلامی و زائرین و امت شهید پرور شهرستان آران و بیدگل باشکوه‌ هر چه تمامتر برگزار شد. در این مراسم به علت حجم زیاد جمعیت صحن‌های اطراف و گلزار شهدای جوار این امامزاده مملو از نمازگزاران بود.

برنامه‌های نماز عید سعید فطر آران و بیدگل از ساعت ۷ صبح با تلاوت آیات قرآن کریم آغاز و اقامه نماز عید در ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه و ایراد خطبه‌ها ادامه یافت و در پایان این مراسم، آیین نقاره زنی خدام افتخاری آستان مقدس اجرا شد.
گفتنی است همزمان با برگزاری نماز عید سعید فطر با حضور پرشکوه مردم ولایتمدار و انقلابی آران و بیدگل در حرم حضرت محمد هلال بن علی (ع) در امامزاده «هادی» (ع) این شهرستان نیز نماز فطر برگزار شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر