کد خبر: 1245 A

همزمان با هفته دولت؛

مرکز تشخیص و درمان ناباروری، ساختمان دانشکده دندانپزشکی و ساختمان اورژانس کودکان سه پروژه ای هستند که در این هفته در استان افتتاح می شود.

سنندج - ایلنا: رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: همزمان با هفته دولت ۳ پروژه در دانشگاه علوم پزشکی کردستان افتتاح می شود.

طیب قدیمی درگفت وگو با ایلنا تصریح کرد: مرکز تشخیص و درمان ناباروری، ساختمان دانشکده دندانپزشکی و ساختمان اورژانس کودکان  سه پروژه ای هستند که در این هفته در استان  افتتاح می شود.

وی اعتبار هزینه شده برای این پروژه ها را 38 میلیارد و 408 میلیون ریال عنوان کرد وگفت: سرمایه گذاری و راه اندازی مرکز تشخیص و درمان ناباروری بیمارستان بعثت سنندج توسط یکی از خیران کردستانی  به نام حاج جعفر ضمیر با اعتبار 4.5 میلیارد ریال تامین شده است. 

قدیمی افزود: 7.5 میلیارد ریال دیگر آن نیز توسط دانشگاه علوم پزشکی استان برای تامین تجهیزات این مرکز اختصاص داده شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان یادآور شد: ساختمان دانشکده دندانپزشکی که از پروژه های مهر ماندگار است با اعتبار 24 میلیارد ریال و نوسازی و تجهیز ساختمان اورژانس کودکان در مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی بعثت سنندج نیز با دو میلیارد و 408 میلیون ریال اعتبار استانی از دیگر پروژه های قابل افتتاح این دانشگاه در هفته دولت  است.

 

 

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر