کد خبر: 12736 A

این تجمع دینی عصر پنج شنبه 28 مهرماه جاری ساعت 16 در مسجد جامع سنندج و همزمان در تمامی شهرستان های استان برگزار می شود

ایلنا- سنندج: مسوول دبیرخانه هیات نظارت بر كانون های فرهنگی و هنری كردستان گفت: اعضای کانون‌های مساجد،‌ اصحاب قرآن، رسانه و هنرمندان کردستان با برگزاری تجمع اعتراض‌آمیز در مقابل مسجد جامع سنندج، حركت مذبوحانه ایادی استكبار جهانی به ساحت مقدس پیامبر نور و رحمت(ص) را محكوم می كنند.

كامل گلباغی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در سنندج تصریح کرد: این تجمع در راستای لزوم حضور پررنگ و تاثیرگذار كانون های مساجد در محكومیت این قبیل اعمال قبیح از سوی ایادی استكبار برگزار می شود.

وی با بیان اینكه اهانت به ساحت قدسی پیامبر اعظم(ص) ناتوانی دشمن در مقابله با اسلام است گفت: بدون تردید اهانت كنندگان به پیامبر بزرگوار اسلام، شرورترین و جاهلترین خلایقی هستند كه تاثیرگذاری آموزه های خاتم النبیین در جهان و بویژه كشورهای اسلامی را بر نمی تابند.

گلباغی اظهار داشت: مخالفین اقتدار مسلمانان، پایه های اصلی دین را نشانه رفته اند، زیرا اقدام آنان برگرفته از فرهنگ غرب است و برای رسیدن به اهداف شوم و پلید خود راهی جز ایجاد بحران فرهنگی در جهان به ویژه در بین كشورهای را مسلمان ندارند.

وی یادآور شد: مستكبران ثابت كرده‌اند قصد دارند با تحریك صهیونیزم هراز گاهی با اهانت به اسلام و ساحت مقدس پیامبر خاتم(ص) به خیال خام خویش ضمن تخریب مبانی اعتقادی مسلمانان با روند رو به رشد اسلام در جهان مقابله كنند.

مسوول دبیرخانه هیات نظارت بر كانون های فرهنگی و هنری كردستان خاطرنشان کرد: این تجمع دینی عصر پنج شنبه 28 مهرماه جاری ساعت 16 در مسجد جامع سنندج و همزمان در تمامی شهرستان های استان برگزار می شود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر