کد خبر: 12749 A

رئیس حوزه هنری کشور به واسطه تلاشهای صورت گرفته توسط رئیس حوزه هنری استان کردستان در تجهیز و بازسازی سینما بهمن سنندج از امین مرادی رئیس حوزه هنری استان با اهداء لوح تقدیر تجلیل به عمل آورد.

 ایلنا- سنندج: محسن مومنی شریف، رئیس حوزه هنری کشور به واسطه تلاش های صورت گرفته توسط رئیس حوزه هنری استان کردستان در تجهیز و بازسازی سینما بهمن سنندج و تبدیل آن به بزرگترین پردیس سینمایی غرب کشور و دومین پردیس مجهز کشور از امین مرادی رئیس حوزه هنری استان با اهداء لوح تقدیر تجلیل به عمل آورد.

به گزارش ایلنا، در این لوح تقدیر آمده است: "جناب آقای امین مرادی، رئیس حوزه هنری استان کردستان بدینوسیله از تلاش و مساعی جنابعالی در بازسازی، نوسازی و رونق سینما بهمن سنندج تشکر و سپاسگزاری نموده و از بارگاه خداوند سبحان توفیق روزافزون شما در راه خدمت به آرمان های والای نظام جمهوری اسلامی مسألت می نمایم".

پردیس سینمایی بهمن سنندج پس از پنج سال و چهار ماه و 9 روز در دهم مهرماه 91 با سه سالن سینمایی مجهز به سیستم دالبی، گالری، کافی شاپ، فست فود، گیم نت، مجموعه آموزشی هنری، آتلیه عکاسی مجهز به سیستم های پیشرفته گرمایشی و سرمایشی با حضور مسئولان کشوری و استانی و عوامل فیلم بوسیدن روی ماه بازگشایی شد.

در تکمیل این مجموعه در حدود 40 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی، کمک های مؤسسه سینما شهر و حوزه هنری مرکز هزینه و هم اکنون به عنوان بزرگترین پردیس سینمایی غرب کشور با ظرفیت 780 صندلی آماده ارائه خدمات فرهنگی و هنری در استان کردستان است.

تا قبل از انتصاب امین مرادی در آبان ماه 1390 به عنوان سرپرست حوزه هنری استان کردستان این پروژه از40 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار بود که از این تاریخ به بعد با مدیریت و تلاش شبانه روزی و استفاده از نیروهای متخصص بومی در ظرف مدت 11 ماه این پروژه تکمیل و مورد بهره برداری مجدد قرارگرفت.

هم اکنون پردیس سینمایی بهمن سنندج با اکران فیلم "بوسیدن روی ماه" و "کلاه قرمزی و بچه ننه" و فضاهای جنبی در حال فعالیت است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر