کد خبر: 16103 A

هم اكنون 303 مورد انبار در استان شناسایی شده كه از این تعداد 151 مورد آن مربوط به مركز استان است و بصورت ماهیانه نسبت به اعلام موجودی اقدام می كنند.

ایلنا - سنندج:  رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت كردستان گفت: تا پایان مهر امسال بیش از 73 هزار بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی استان در بخش های مختلف تولیدی، توزیعی، خدماتی و خدمات فنی انجام شده است.

سیروس شاه غیبی درگفتگو با ایلنا تصریح کرد:  در این بازرسیها، تعداد دو هزار و 810 پرونده شامل سه هزار و 195 تخلف تحت عناوین گرانفروشی، كم فروشی، تقلب، عدم صدور فاكتور، عدم درج قیمت و غیره به ارزش تقریبی 29 میلیارد ریال تشكیل و برای رسیدگی به تعزیرات حكومتی ارسال شد.

وی افزود: تعداد شكایات واصله به ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان های تابعه نیز در مدت فوق سه هزار و 200 مورد تخلف بود كه 115 مورد آن محرز و نسبت به تشكیل پرونده آن اقدام شده است.

شاه غیبی اظهار داشت: هم اكنون 303 مورد انبار در استان شناسایی شده كه از این تعداد 151 مورد آن مربوط به مركز استان است و بصورت ماهیانه نسبت به اعلام موجودی اقدام می كنند.

وی یادآور شد: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی واحدهای صنفی اعم از كم فروشی، گرانفروشی و عدم درج قیمت، مراتب را با شماره تلفن 124 و یا با مراجعه به ادارات تابعه در شهرستان ها و در مركز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت را گزارش دهند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر