کد خبر: 205 A

زادسر به ایلنا خبر داد؛

دو نمایش «دجال هزاره سوم» و «پس مانده ها» به نویسندگی و کارگردانی عزیز زادسر، پنجمین اثر گروه "اهورا" در سال جاری است که به اجرای عموم در آمده است.

مریوان - ایلنا: دو نمایش «دجال هزاره سوم» و «پس مانده ها» به نویسندگی و کارگردانی عزیز زادسر به مدت 8 روز در سطح شهر و دریاچه زریوار مریوان اجرا می شود.

عزیز زادسر در گفتگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: این دو اثر نمایشی کاری از گروه نمایشی «اهورا» است که ازشنبه 21 مرداد ماه تا 28 مرداد به مدت 8 روز در زمان ها و مکان های پیش بینی شده در سطح مریوان و دریاچه زریوار به اجرای عمومی در می آید.

وی تصریح کرد:عزیز زادسر و شعیب حسنی راد در نمایش "دجال هزاره سوم" و سمیه احمدی و لقمان قادری در نمایش"پس مانده ها" به ایفای نقش می پردازند.

این هنرمند مریوانی افزود: دیگر عوامل نمایش "دجال هزاره سوم" عبارت اند از لقمان قادری دستیار کارگردان، ایوب حسنی منشی صحنه، فرشاد رحیمی عکاس، ژیلا برزویی طراح صحنه و لباس و کاروان مرادی و فرشاد زادسر آفیش و بروشور.

وی بیان داشت: در نمایش "پس مانده ها" نیز ایوب حسنی راد منشی صحنه، فرشاد رحیمی عکاس، ژیلا برزویی طراح صحنه و لباس، فرشاد زادسر آفیش و بروشور به عنوان دیگر عوامل این اثر همکاری داشته اند.

زادسر خاطرنشان کرد: این دو نمایش پنجمین اثر گروه "اهورا" در سال جاری است که به اجرای عموم در آمده است.

شایان ذکر است،"مسافران عاصی" به كارگردانی عزیز زادسر از مریوان به بخش مسابقه سومین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان که از تاریخ 31 مرداد سال جاری تا سوم شهریورماه در شهر لاهیجان برگزار خواهد شد، راه یافت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر